StockWatch.pl

Hitachi Capital Polska przedłużył zapisy w wezwaniu na PCM do 22 lutego

Omawiane walory:

Hitachi Capital Polska przedłużył zapisy w wezwaniu na 100 proc. akcji Prime Car Management (PCM) do 22 lutego (włącznie).

Fot. Pexels

Zapisy na sprzedaż akcji planowano pierwotnie na okres 18 stycznia – 18 lutego br.

– Staramy się dotrzeć do wszystkich akcjonariuszy, dlatego zdecydowaliśmy się przedłużyć nasze wezwanie do sprzedaży akcji Prime Car Management. Chcemy, aby zarówno inwestorzy indywidualni, jak i inwestorzy instytucjonalni w pełni zapoznali się z naszą ofertą. Liczymy na pozytywną odpowiedź na naszą propozycję, gdyż jest to dla akcjonariuszy dobra okazja do wyjścia z inwestycji – powiedział prezes Hitachi Capital Polska Eric van Vliet, cytowany w komunikacie.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Pod koniec grudnia Hitachi Capital Polska ogłosił wezwanie do sprzedaży 11.908.840 akcji PCM, stanowiących 100 proc. głosów, po 12,09 zł za akcję.

Grupa Masterlease jest niezależnym podmiotem świadczącym w Polsce usługi leasingowe i usługi zarządzania flotą, tj. car fleet management. Jednostką dominująca grupy jest notowana na GPW od 2014 r. Prime Car Management (PCM).

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT pcm, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR