Kurs akcji Creepy Jar spada. Konsolowy Green Hell ma problemy w Azji

Omawiane walory:

Premiera gry Green Hell na konsolach odbyła się z przeszkodami. Hit studia Creepy Jar jest niedostępny w dużej części Azji na konsolach PlayStation 4. Kurs akcji spółki spada o 6 proc.

Creepy,Jar,Green,Hell

Fot. materiały prasowe Creepy Jar

– Pomimo naszych starań, napotkaliśmy w ostatniej chwili przeszkodę i Green Hell nie jest obecnie dostępne na PS4 w dużej części Azji. Pracujemy ciężko, aby upewnić się, że gra będzie dostępna dla wszystkich naszych graczy na świecie – czytamy na oficjalnym koncie Green Hell na Twitterze.

W kolejnym poście studio poinformowało, że Green Hell pozostaje niedostępne w części Azji ze względu na inne wymogi ratingowe.

Premiera konsolowej wersji w cyfrowych platformach Sony i Microsoftu miała miejsce 9 czerwca. Gra jest kompletnym odpowiednikiem wersji PC z wyjątkiem rozszerzenia Spirits of Amazonia, które zostanie dodane do tytułu w najbliższej przyszłości. Cena gry to 24,99 EUR/24,99 USD.

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. W piątek po południu kurs akcji studia spada o blisko 6 proc. Około godziny 14:00 za jeden walor płacono 871 zł.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o CreepyJar)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR