LPP sprzeda w ABB 17 tys. akcji po 6.600 zł za sztukę

Omawiane walory:

LPP w ramach przyspieszonej budowy księgi popytu otrzymała od inwestorów instytucjonalnych deklaracje popytu na oferowane wszystkie akcje, tj. 17 099 sztuk, stanowiących łącznie 0,97 proc. kapitału zakładowego oraz uprawniających do 0,55 proc. ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu, po cenie 6 600 zł za jeden walor.

lpp,akcje, sprzedaż,

LPP sprzeda w ABB 17 099 akcji po 6600 zł za sztukę (Fot. LPP)

– Zarząd LPP informuje niniejszym, iż w dniu 18 listopada 2020 r. o godz. 16:00 zakończyła przeprowadzony za pośrednictwem Trigon Dom Maklerski SA proces budowania przyspieszonej księgi popytu. Spółka otrzymała od inwestorów instytucjonalnych deklaracje popytu na wszystkie akcje własne spółki, jakie spółka zamierzała zbyć na podstawie procedury ABB, tj. 17 099 akcji spółki, stanowiących łącznie 0,97 proc. kapitału zakładowego spółki oraz uprawniających łącznie do 0,55 proc. ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki, po cenie sprzedaży za jedną akcje równą 6 600 zł – czytamy w komunikacie.

Planowany dzień zawarcia transakcji sprzedaży akcji w wykonaniu procedury ABB to 19 listopada 2020 r., podano także.

LPP zarządza markami modowymi Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Spółka jest notowana na GPW w Warszawie od 2001 roku.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o lpp)

 • Fala wyprzedaży na europejskich parkietach, w grze KGHM i LPP

  Warszawska giełda kolejny dzień spada, ale już nie jest najgorsza w Europie. Indeks WIG20 w dół ciągną akcje PKN Orlen, KGHM i PKO BP. Pozytywnie wyróżnia się natomiast LPP. W drugiej połowie dnia lepiej zachowywać mogą się również inne firmy odzieżowe.

 • Nowy koronawirus i podwójny szczyt na WIG20, w grze CD Projekt i LPP

  Nowa odmiana koronawirusa z Wielkiej Brytanii nie tylko na powrót zamyka Europę, ale też sieje spustoszenie na giełdach. Niebezpiecznie zrobiło się zwłaszcza na wykresie indeksu WIG20, gdzie została wyrysowana formacja podwójnego szczytu. Krótszy giełdowy tydzień też nie pomaga. I jedynie akcjonariusze spółek covidowych mogą się cieszyć.

 • LPP miało blisko ćwierć miliarda złotych zysku netto w III kwartale roku obr. 2020/2021

  LPP odnotowało 246,87 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. roku obrotowego 2020/2021 (sierpień-październik 2020) wobec 236,39 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

 • PMI i silne wzrosty na GPW, w grze Tauron, PGE i Allegro

  Mocne grudniowe indeksy PMI, silne wczorajsze wzrosty na Wall Street i nadzieje związane z dzisiejszym posiedzeniem FOMC ciągną główne indeksy w górę. Jest spora szansa, że środową sesję WIG20 zamknie powyżej 2.000 pkt.

 • Szczepionka przeciwko giełdowym spadkom, w grze Polnord i KGHM

  Giełda w Warszawie kontynuuje wzrosty. Zatwierdzenie przez Wielką Brytanię szczepionki na Covid-19 i perspektywa uchwalenia pakietu pomocowego w USA podziałała na wyobraźnię inwestorów. W centrum uwagi znalazł się KGHM, który rośnie w ślad za drożejącą miedzią, a także spółki Polnord, Cormay i TIM.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR