X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: lpp

 • 19 marca 2019

  Jakie dywidendy wpłacą spółki z WIG20 w 2019 r. [AKTUALIZACJA]

  Oto aktualna lista dywidend, jakie spółki z indeksu WIG20 zamierzają wypłacić w 2019 r. W tabeli uwzględniliśmy także deklaracje zarządów i plany na kolejne lata. 

 • 18 marca 2019

  GPW wprowadziła kontrakty terminowe z nowym mnożnikiem na akcje 4 spółek

  W poniedziałek do obrotu trafiły kontrakty terminowe z nowym mnożnikiem na akcje LPP, 11 bit studios, mBanku oraz Santander BP. Przy okazji giełda zapowiedziała wprowadzenie nowych instrumentów pochodnych dla WIG-Games oraz trzech indeksów makrosektorowych.

 • 08 lutego 2019

  LPP planuje zwiększenie poziomu dywidendy z zysku za 2018 r.

  LPP planuje zwiększenie poziomu dywidendy z zysku za 2018 r. w porównaniu z poprzednim rokiem, ale odpowiednie decyzje w tej sprawie nie zostały jeszcze podjęte, poinformował ISBnews prezes Marek Piechocki.

 • 03 stycznia 2019

  Apple podkręca kryzysowe nastroje. Na GPW tanieją CCC i LPP

  Na nic zdało się wczorajsze odrabianie porannych strat przez warszawską giełdę. W czwartek indeksy ponownie rozpoczęły dzień od spadków. Można mówić nawet o pewnym deja vu, bo podobnie jak w środę, rynek w dół ciągną duże spółki, a małe i średnie stoją w miejscu.

 • 19 grudnia 2018

  Czy Fed sprawi prezent inwestorom? LPP i CCC liderami wzrostów w WIG20

  Wydarzeniem dnia na giełdach jest posiedzenie Fed. To będzie ostatni mocny akcent 2018 roku. Podwyżka stóp procentowych w USA jest już w cenach. Dla rynków akcji kluczowa będzie ewentualna zmiana retoryki. Jej złagodzenie może dać im kopa w samej końcówce roku.

 • 12 grudnia 2018

  Giełdowi faworyci DM mBanku na 2019 rok

  Grudzień to nie tylko czas podsumowań, ale także ostatni dzwonek na przygotowanie strategii inwestycyjnej na kolejny rok. W tym tygodniu garść wskazówek dał DM mBanku. Biuro w cyklicznym raporcie wytypowało blisko 30 spółek, które w przyszłym roku będą mocniejsze od szerokiego rynku. 

 • 05 grudnia 2018

  Raport: Jakie dywidendy wpłacą spółki z WIG20 w 2019 r.

  Według szacunków StockWatch.pl, w przyszłym roku 13 spółek z prestiżowego indeksu GPW wypłaci łącznie 12,8 mld zł dywidend. Kwotami idącymi w miliardy złotych podzielą się reprezentanci sektora paliwowego, bankowego i ubezpieczeniowego.

 • 20 listopada 2018

  WIG20 broni się przed falą wyprzedaży, w grze LPP, BAH i Getin Noble Bank

  W poniedziałek główne indeksy Wall Street zanotowały ponad 1-proc. spadki. Dziś podobny scenariusz obserwujemy na giełdach w Europie. Jedynie warszawska GPW zachowuje zimną krew. Pytanie tylko, na ile długo ta relatywna siła rodzimej giełdy się utrzyma. 

 • 05 listopada 2018

  Pierwszy butik Reserved w Kazachstanie otwarty, kolejne marki LPP w listopadzie

  Z końcem października LPP otworzyło pierwszy salon marki Reserved w Kazachstanie - w mieście Ałmaty. Debiut w Kazachstanie to kolejny etap realizacji strategii międzynarodowej ekspansji LPP.

 • 02 października 2018

  Włochy ponownie psują krew inwestorom, w centrum uwagi CD Projekt i LPP

  Nawrót obaw o Włochy, spadające indeksy w Europie i fatalne nastroje po poniedziałkowej sesji w Warszawie. To wszystko przekłada się na wtorkowe spadki na GPW. W centrum uwagi jest dzisiaj CD Projekt, którego akcje tanieją z obawy na możliwy spór prawny z twórcą Wiedźmina.

 • LPP miało wstępnie 2 mld zł przychodów i 125 mln zł zysku EBIT w III kwartale 2018 r.

  LPP miało wstępnie 2,05 mld zł skonsolidowanych przychodów i 125 mln zł zysku EBIT w III kwartale 2018 roku, co oznacza wzrost odpowiednio o 13 proc. r/r i 21 proc. r/r.

 • 24 września 2018

  Zielony debiut GPW w gronie rynków rozwiniętych, w grze Orlen, CCC i Kruk

  W poniedziałek GPW wyróżnia się na tle europejskich parkietów. Orlen, CCC i LPP, a także grupa spółek z indeksu mWIG40, ciągną ją w górę. Niestety, to zapewne chwilowy przypływ witalności, a nie początek poprawy nastrojów napędzany zmianą kwalifikacji Polski na rynek rozwinięty.

 • 04 września 2018

  Jeszcze w tym roku LPP otworzy pierwsze sklepy w Słowenii i Kazachstanie

  LPP planuje otworzyć swój pierwszy sklep w Słowenii za dwa dni, a w październiku - w Kazachstanie, zapowiedział wiceprezes Przemysław Lutkiewicz. W przyszłym roku planowane jest wejście na rynki Bośni i Hercegowiny i Finlandii.

 • LPP miało ponad 200 mln zł zysku i 2 mld zł przychodu w II kwartale 2018 r.

  Odzieżowy gigant podsumował wyniki za II kwartał oraz zaprezentował plany na resztę roku. We wtorek kurs akcji LPP rośnie o blisko 1 proc.

 • 03 września 2018

  Analiza techniczna czterech kandydatów na lokomotywy indeksu WIG20

  WIG20 w ciągu kilku tygodni z jednego z najsłabszych indeksów wśród rynków Europy Środkowo-Wschodniej zamienił się w prymusa. W optymistycznym scenariuszu indeks polskich blue chipów wkrótce może przetestować styczniowe maksima na poziomie 2.650 pkt. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku sprawdził, jakie szanse na miano wrześniowych lokomotyw indeksu WIG20 mają akcje BZ WBK, CD Projektu, LPP i PZU.

 • 28 sierpnia 2018

  WIG20 łapie oddech po szalonym rajdzie. CD Projekt i Asseco w górę po wynikach

  Po poniedziałkowym rajdzie, który otworzył WIG20 drogę do 2.500 pkt., wtorek przynosi lekkie wyhamowanie. Nastroje pozostają jednak optymistyczne. Po wynikach w górę idą akcje CD Projektu i Asseco Poland.

 • 16 sierpnia 2018

  PKN, KGHM i LPP ciągną w dół WIG20, druga połowa sesji może być lepsza

  Spółki paliwowe, KGHM i LPP ciągnął w dół warszawską giełdę, która w ten sposób reaguje na wczorajsze mocne spadki na świecie. Pojawiające się jednak pozytywne informacji z Turcji i Chin, a także odbicie na europejskich giełdach, w kolejnych godzinach powinny wesprzeć popyt na GPW.

 • 18 lipca 2018

  CD Projekt z nowym rekordem i 20 mld zł kapitalizacji. Gorąco także na Idea Banku

  W tym roku warszawska giełda nie zachwyca, za to CD Projekt wręcz przeciwnie. W środę kapitalizacja giganta z branży gamedev przekroczyła 20 mld zł. Za sprawą zapowiedzianej fuzji w centrum uwagi są także spółki Leszka Czarneckiego.

 • 09 lipca 2018

  Rynki łapią oddech

  Poniedziałkowa sesja zakończyła się wzrostami na większości parkietów azjatyckich. Hang Seng zyskał 1,3 proc., natomiast Nikkei 1,2 proc. Zjawisko to potwierdza, że dotychczasowe decyzje w kontekście wojny handlowej zostały już uwzględnione w cenach. Nie zmienia to jednak faktu, że przed nami wiele ryzyk, które poważnie mogą zachwiać globalnymi nastrojami. Nie ulega wątpliwości, że atmosfera wokół rynków wschodzących wciąż pozostaje daleka od idealnej.

 • 04 lipca 2018

  Warszawska giełda kontynuuje odbicie. CD Projekt z szansą na rekordy

  Wszystko co miało się dziś wydarzyć na GPW, już się wydarzyło. Święto w USA skazuje giełdy na marazm w drugiej połowie dnia. Z drugiej strony dzięki temu jest szansa na przedłużenie wzrostowej korekty o jeszcze jeden dzień. Przynajmniej do piątku, gdy wróci temat wojen handlowych.

 • 03 lipca 2018

  WIG20 wśród liderów odbicia. LPP i CCC po dwóch stronach barykady

  WIG20 jest dzisiaj jednym z najmocniej rosnących indeksów w Europie, gdzie obserwujemy typowo korekcyjną sesję. Wśród polskich blue chipów największe zmiany kursów akcji notują giganci z sektora handlu odzieżą i obuwiem.  

 • 02 lipca 2018

  Giełda i złoty rozpoczęły lipiec od spadków. Gorąco na CCC i PGNiG

  Giełda w Warszawie rozpoczęła lipiec w takich samych nastrojach, w jakich kończyła czerwiec. W poniedziałek indeksy w dół pociągnął PKN Orlen, PZU, Dino Polska i Play. O losach lipca rozstrzygną wyniki spółek i to, co dalej wydarzy się w temacie wojen handlowych.

 • 13 czerwca 2018

  LPP nie wyklucza buy-backu, chce przeznaczać 10-15 proc. zysku na dywidendy

  LPP nie wyklucza skupu akcji spółki i zakłada utrzymanie dywidendy na poziomie 10-15 proc. rocznego zysku, poinformował prezes Marek Piechocki.

 • Prezes LPP przeniesie posiadane akcje do fundacji w kilka miesięcy

  Prezes LPP Marek Piechocki zapowiedział, że w najbliższych miesiącach przetransferuje posiadane akcje spółki do tworzonej właśnie fundacji Semper Simul. Fundacja będzie posiadać akcje uprawniające do 31,5 proc. głosów na walnym zgromadzeniu i będzie największym akcjonariuszem LPP. 

 • 25 maja 2018

  LPP wypłaci 40 zł dywidendy na akcję

  Akcjonariusze LPP zdecydowali o przeznaczeniu 73,34 mln zł z zysku za 2017 rok na dywidendę, co daje wypłatę w wysokości 40 zł na akcję. 

 • 17 maja 2018

  LPP zakłada dwucyfrowy wzrost sprzedaży

  LPP podtrzymuje plan otwarcia salonów sprzedaży w trzech nowych krajach, jak i dwucyfrowego wzrostu sprzedaży w całej grupie w tym roku.

 • LPP tanieje po wynikach, JSW drożeje w oczekiwaniu na nie

  Rynki akcji na chwilę przestały martwić się najwyższymi od lat rentownościami amerykańskiego długu, koncentrując się na innych czynnikach. Ten temat jednak prędzej czy później wróci, wywołując spadki na giełdach. W tym także, a może nawet przede wszystkim, na GPW.

 • 22 kwietnia 2018

  LPP – analiza techniczna na życzenie

 • 20 kwietnia 2018

  Niewielkie wzrosty na GPW, do gry wraca PlayWay

  Piątkowa sesja na GPW, podobnie jak na wielu europejskich parkietach, upływa pod znakiem niewielkich wzrostów. Do końca dnia ten obraz już nie powinien istotnie się zmienić. W centrum uwagi znajduje się PlayWay oraz Idea Bank i Getin Noble Bank.

 • Vestor DM: Wzrost LPP już w wycenie, w CCC jeszcze nie

  Vestor DM w raporcie z 18 kwietnia wycenił jedną akcję LPP na 9 tys. zł, a CCC na 310 zł. Zdaniem analityków, większy potencjał poprawy wyników w kolejnych kwartałach ma dystrybutor obuwia.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku