mBank umożliwia odłożenie spłaty kredytów na pół roku online

Omawiane walory:

mBank od dziś od godziny 16:00 umożliwia każdemu klientowi indywidualnemu oraz małym i średnim firmom odłożenie spłaty raty kapitałowej kredytu do pół roku. Dotyczy to wszystkich kredytów spłacanych w ratach, m.in. gotówkowych, hipotecznych czy firmowych.

mbank,kredyty,spłaty,

(Fot. mBank)

– Klienci bankowości detalicznej, którzy zamierzają skorzystać z odroczenia spłaty powinni zalogować się do serwisu transakcyjnego mBanku. Następnie wejść w zakładkę ‚moje finanse’, kliknąć w ‚kredyty’ i wybrać kredyt, którego spłatę chcą odroczyć. Należy wybrać opcję ‚złóż wniosek’, zaznaczyć ‚odroczenie spłaty kapitału’ i wpisać liczbę miesięcy (maksymalnie). Po kliknięciu ‚wyślij wniosek’ spłata kapitału kredytu zostaje automatycznie zawieszona. Cały proces jest przeprowadzany on-line, bez wychodzenia z domu – czytamy w komunikacie.

Klienci z segmentu MSP obsługiwani przez bankowość korporacyjną będą mogli w najbliższych dniach złożyć wniosek przez serwis mBank CompanyNet.

mBank należy do czołówki uniwersalnych banków komercyjnych w Polsce. Bank jest notowany na GPW od 1992 roku. Aktywa razem banku wyniosły 158,72 mld zł na koniec 2019 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT mBank, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • Zysk netto mBanku może być niższy r/r w I kw. 2020 r.

  MBANK szacuje, że zysk netto w I kwartale br. może być niższy r/r ze względu na oczekiwany wzrost kosztów ryzyka. Obniżka stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej o łącznie 100 pb wpłynie negatywnie na wynik odsetkowy grupy - obecnie wpływ ten jest szacowany na ok. 155 mln zł w 2020 r., przy założeniu stałej sumy bilansowej.

 • mBank przekazał 0,5 mln zł darowizny na Fundusz Interwencyjny WOŚP

  MBANK przekazał 0,5 mln zł darowizny na Fundusz Interwencyjny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który ma na celu umożliwienie wsparcia dla szpitali i placówek medycznych ratujących życie i zdrowie osób zakażonych koronawirusem.

 • mBank oczekuje spadku PKB o 4,2 proc. w 2020 roku

  Ekonomiści MBANKu zrewidowali prognozy wzrostu gospodarczego i oczekują spadku PKB o 4,2 proc. r/r w 2020 roku, zaś w przyszłym roku - wzrostu o 3,5 proc. r/r.

 • mBank zmienił rekomendację na niewypłacanie dywidendy za 2019 rok

  Zarząd MBANKu zdecydował o zmianie uchwały z 28 lutego br. zmienionej 10 marca w sprawie podziału zysku za rok 2019 r. i zaproponuje akcjonariuszom zysk netto w kwocie blisko 981 mln zł pozostawić się niepodzielonym. Wcześniejsza rekomendacja zakładała wypłatę dywidendy wysokości 48,7 mln zł, tj. 1,15 zł na akcję.

 • KNF bije w giełdowe banki, w grze PKO BP i PZU

  Indeks WIG20 zaczął dzień od spadków, ale szybko odrobił straty. Pomogły banki, które odpowiadały za przecenę na otwarciu. Niestety, to może być tylko łabędzi śpiew inwestorów, bo katalog czyhających dziś ryzyk jest naprawdę obszerny.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR