StockWatch.pl

Nationale-Nederlanden OFE zmniejszyło udział w Elektrobudowie poniżej 5 proc.

Omawiane walory:

Nationale-Nederlanden OFE zmniejszyło stan posiadania akcji Elektrobudowy poniżej 5 proc. głosów na walnym zgromadzeniu. 

– W wyniku zbycia akcji spółki Elektrobudowa w transakcji na GPW w Warszawie, rozliczonej w dniu 14 maja 2019 roku, Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny zmniejszył stan posiadania akcji spółki poniżej 5 proc. na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy spółki – czytamy w komunikacie.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Przed transakcją NN OFE posiadał 239,5 tys. akcji spółki, stanowiących 5,04 proc. kapitału i taki sam udział w głosach na WZ, a po transakcji 226,44 proc. akcji, stanowiących 4,77 proc. kapitału i taki sam udział w głosach na WZ.

Elektrobudowa świadczy kompleksowe usługi budowlano-montażowe realizując inwestycje związane z przemysłem energetycznym, petrochemicznym, wydobywczym oraz budownictwem obiektów użyteczności publicznej w systemie pod klucz. Spółka jest notowana na GPW od 1996 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 763,5 mln zł w 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT elbudowa, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR