Spółka zależna Bloober Team została wyłącznym wydawcą gry Death of Rose

Omawiane walory:

Feardemic - spółka zależna od Bloober Team zawarła umowę wydawniczą z deweloperem Arturem Łączkowskim i stała się wyłącznym wydawcą gry "Death of Rose". Kurs akcji studia rośnie dziś o 9 proc., a za jedna akcję płacono 185,40 zł.

bloober, team, gaming, gra, death, of, rose, wydawca, umowa,

fot. tt/Artur Łączkowski

– Na podstawie przedmiotowej umowy, Feardemic stał się wyłącznym wydawcą gry ‚Death of Rose’ na platformie PC zarówno w wersjach cyfrowych, jak też w kopiach fizycznych – czytamy w komunikacie.

Death of Rose to przygodowa gra akcji z elementami horroru wzorowana na kultowej serii horrorów Silent Hill. Produkcja miała zadebiutować w lutym 2020 roku, ale twórca gry Artur Łączkowski, przełożył premierę na marzec. Łączkowski tłumaczył opóźnienie chęcią doszlifowania swojego produktu. Pod koniec lutego premiera gry została odwołana bez podania nowego terminu. Warto dodać, że Artur Łączkowski jest pracownikiem studia Bloober Team.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o BLOOBER)

 • Prezes Bloober Team: Dla nas ważne jest zachowanie DNA spółki i jej misji

  Tym razem z prawdziwą lawiną pytań od inwestorów zmierzył się Piotr Babieno, prezes BLOOBER Team. Tematem spotkania było omówienie bieżącej sytuacji i planów studia.

 • WIG20 koryguje wzrosty, CCC i LPP w defensywie

  Indeks dużych spółek koryguje wczorajsze mocne wzrosty, wciąż jednak utrzymując się powyżej 2.000 pkt. Wydłużenie o ponad tydzień lockodownu w Polsce nie wpłynęło na pogorszenie nastrojów. To dobry znak. Już czas zacząć uwzględniać scenariusz zakładający wiosenną zwyżkę WIG20 do 2.200 pkt. 

 • Bloober Team w ramach przegląd opcji rozmawia z jednym z podmiotów branżowych

  BLOOBER Team w ramach procesu przeglądu opcji strategicznych zdecydował m.in. o podjęciu na zasadzie czasowej wyłączności rozmów dotyczących strategicznej współpracy z jednym z podmiotów branżowych, a także podjął decyzję o rekomendowaniu akcjonariuszom przeniesienia notowań spółki na główny parkiet Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w 2022 r.

 • Bloober Team miał 2,3 mln zł zysku netto w IV kwartale 2020 r.

  BLOOBER Team odnotował 2,3 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w IV kw. 2020 r. wobec 1,17 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

 • The Medium zwróciło koszty produkcji w 24 godziny. Kurs akcji Bloobera wraca do gry o nowe szczyty

  Najważniejsza i największa gra BLOOBER Team w niecałą dobę przyniosła zwrot kosztów poniesionych na produkcję i marketing, które wyniosły blisko 12 milionów USD. Jednocześnie spółka przedłużyła przegląd opcji strategicznych do końca marca. W poniedziałek rano akcje krakowskiego studia drożały o ponad 15 proc. zbliżając się do rekordowych poziomów z ubiegłego roku.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR