Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Trójka z jedynką na przedzie – analiza techniczna GRUPAAZOTY

Opublikowano: 2015-11-10 06:30:42

Na kursie akcji holdingu chemicznego Grupa Azoty trwa umiarkowany trend wzrostowy. Na wczorajszej sesji notowania z gracją wdarły się do strefy trzycyfrowych cen, ustalając przy okazji historyczne maksimum. Widoczna w ostatnich tygodniach akumulacja walorów Grupy Azoty pozwala przypuszczać, że wczorajszy rekord nie jest dziełem przypadku i można przyzwyczajać się do ceny z jedynką na przedzie.

Niestety, mankamentem wczorajszego wybicia był niewspółmiernie mały do rangi wydarzenia wolumen, ale zważywszy na otoczenie rynkowe, sytuacja nie wygląda najgorzej. Teraz nadrzędnym zadaniem graczy jest utrzymanie notowań powyżej poziomu 95,80 zł, co ułatwi kontynuację zwyżki i sięgnięcie docelowych stref cenowych. Zważywszy na obowiązujące na wielu wskaźnikach zalecenia kupna, z realizacją tego scenariusza nie powinno być problemu.

Najbliższy poziom docelowy to zewnętrzne zniesienie 161,8 proc. ostatniego mocnego ruchu korekcyjnego z końca sierpnia, plasujące się na 111 zł. Warto zwrócić uwagę, że sierpniowy szczyt powstał w nieprzypadkowym miejscu i również odpowiada zewnętrznemu zniesieniu 161,8 proc. kwietniowo-majowej korekty. A więc plan minimum zakłada jeszcze co najmniej 11-procentowe wzrosty. Kolejne poziomy docelowe plasują się na poziomach 127 oraz 134 zł.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku