Varsav Game Studios ogłosiło datę premiery Bee Simulator

Omawiane walory:

Varsav Game Studios i Bigben ustaliły datę premiery gry Bee Simulator na PC, Xbox One, PlayStation4 i Nintendo Switch na 14 listopada 2019 r. Kurs akcji dewelopera gier rośnie o ponad 8 proc.

Varsav Game Studios, gaming, akcje

Fot. spółka

– Bee Simulator to gra przygodowa z elementami akcji, symulacji i edukacji, zaprojektowana z myślą o wspólnej zabawie rodziców i dzieci. Zawiera specjalnie zaprojektowany, prostszy tryb z łatwymi do opanowania i zrozumiałymi dla dziecka mechanizmami. W tej interaktywnej opowieści gracze dostaną szansę spojrzenia na świat z zupełnie innej, owadziej perspektywy oraz możliwość poznania zwyczajów i ważnych wydarzeń z życia pszczół – czytamy w komunikacie.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Zespół Varsav Game Studios składa się z czterdziestu specjalistów, którzy doświadczenie w produkcji gier zdobywali w Vivid Games, CI Games, The Farm51, Bloober Team i Flying Wild Hog. Specjalizacją studia są gry „z innej perspektywy”, ukazujące graczowi unikalną perspektywę głównego bohatera, nieznaną dotychczas w innych grach.

Bigben, wiodący wydawca gier wideo na PC i konsole, po przejęciu czterech studiów deweloperskich (Cyanide, Eko, KT Racing i Spiders) umacnia swoją pozycję jako twórca i wydawca gier premium i zamierza zostać wiodącym wydawcą gier AA na świecie.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o varsav)

 • Varsav Game Studios podpisał umowę z NCBR

  Blisko 4 miliony złotych dofinansowania od NCBR otrzymało VARSAV Game Studios na rozwój technologii QUADRIMA w ramach programu “Szybka ścieżka dla Mazowsza”. Całkowita wartość projektu umożliwiającego tworzenie interaktywnych animacji zwierząt wynosi ponad 5,2 miliona złotych.

 • Varsav Game Studios: Zbudowaliśmy bardzo ciekawe portfolio spółek na różnym etapie rozwoju

  Gościem czwartkowego czatu inwestorskiego StockWatch.pl był Łukasz Rosiński, prezes VARSAV Game Studios. Tematem spotkania było omówienie bieżącej działalności spółki.

 • Spółka zależna Varsav Games Studio tworzy tytuł w klimacie cyberpunk

  Cyber Rain Games, spółka z portfolio VARSAV Game Studios oraz No Gravity Games, opublikowała szczegóły swojej nadchodzącej produkcji - Tattoo Punk. Gra, w której wcielamy się w rolę menedżera cyberpunkowego salonu tatuażu, pojawi się na PC (Steam, GOG.com) oraz konsoli Nintendo Switch. Dokładna data premiery oraz cena zostaną ogłoszone w niedalekiej przyszłości.

 • Varsav Game Studios prezentuje harmonogram wydawniczy na 2021

  Aż 4 premiery na bieżący rok planuje VARSAV Game Studios.  Najważniejszą z nich jest w pełni autorska produkcja spółki - Giants Uprising, której debiut w formule Early Access, planowany jest na III kwartał 2021. Ponadto, w ramach rozwijanej działalności wydawniczej na rynku pojawią się trzy gry - The Path of Calydra, Everdream Valley oraz gra o roboczym tytule TP Project.

 • Varsav Game Studios ma umowę koprodukcji oraz wydania gry The Path of Calydra

  VARSAV Game Studios zakończył negocjacje z Acquaclass Sistemas Ltd z siedzibą w Rio de Janeiro i zawarł warunkową umowę koprodukcji oraz wydania gry "The Path Of Calydra". Kurs akcji studia rośnie o 7,65 proc., a za jedną akcję zapłacimy dziś 3,66 zł.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR