pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

harbul

harbul

Ostatnie 10 wpisów
ML System z umową strategiczną z Guardian Glass. Akcje rosną 30% Whistle

Wtajemniczeni wiedzą i kupują. Zgodnie z komunikatem członek Rady Nadzorczej kupował wczoraj po cenie 109zł.

biznes.interia.pl/gieldy/rapor...

Palantir - główny konkurent i firma do której Datawalk ciągle się porównuje - ogłosił że na jesieni będzie chciał wejść na giełdę. Podał również, że oczekuje w tym roku przychodów na poziomie 1mld USD co po raz pierwszy w 16 letniej historii pozwoli wejść na plus. Nie jest jasne na ile zostanie wyceniony. Ostatni raz prywatni inwestorzy wyceniali go w 2015 na 20mld USD.

Kto wie, może jako publiczna spółka będą zainteresowani przejęciem Datawalk.

Chyba chodziło o opory w skali tygodniowej. Nie wiem nie znam sie na AT, ale w każdym razie dzisiaj poziom 30zł przeskoczony bez zastanowienia i mamy na zamknieciu 38zl, czyli +25%. Żadnego info w serwisach nie widziałem, wiec albo to czysta spekulacja albo ktoś wie coś więcej na temat emisji i większy kapitał inwestuje (dzis obrót prawie 12mln co jest rekordem w dosc dlugim okresie). Ja bym stawiał na tę drugą opcję ale dajcie znać jesli ktoś uważa że to coś innego mogło spowodowac wzrosty dzisiaj.

Sorry nie da się edytować... wygląda, że na Mabionie rynek może grać pod to:

"Oczekujemy, że Mabion ma środki pozwalające na prowadzenie działalności do połowy 2020. WZA zwołane na 15 czerwca zdecyduje w sprawie emisji 1.9mln akcji. W przypadku udanej emisji firma będzie kontynuować prace w celu ponownego złożenia wniosku o rejestrację MabionCD20 do EMA."

Ewidentnie w przypadku udanej emisji będzie miało z czego rosnąć spekulacyjnie. Gorzej jeśli emisja nie dojdzie do skutku, wtedy faktycznie mamy bankruta bardzo szybko. Ale sentyment na rynku jest obecnie b. dobry w porównaniu jeszcze z marcem co może pomóc w emisji.

A to mało na GPW "bankrutów" którzy czasem sobie urosną kilkaset %? :)

Dziś był komentarz na jednym z szanownych portali że Mabion ma kolejny opór na 60zl. Dla mnie spółka czysto spekulacyjna, chyba że ktoś coś wie więcej, niemniej potencjał technicznie krotkoterminowo jest zacny.

Podobnie uważam. Dla mnie koniec wzrostów był około dzisiejszego poranka na poziomie mniej wiecej 64zl. Co prawda analiza techniczna mówi o domknięciu luki, oporze w okolicach 75zł itp. ale na logike, skoro rynek wyceniał przed wirusem na 75-80zł a do tego doszły dwie negatywne informacje - rozwodnienie jak wspomniałeś wyżej (nie liczyłem dokładnie ile %) i do tego efekt koronawirusa, który trudno wyobrazić sobie by mógł być pozytywny. Stąd wniosek ze 70zł+ to juz względne przewartościowanie w stosunku do ceny przed wirusem.

Dzięki za szybką odpowiedź @krewa.

Wygląda że kurs próbuje się dziś wybić z dwumiesięcznej konsolidacji. Czy jakiś analityk techniczny pokusi się o wystawienie opinii?

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 9 lipca 2020 21:51:39
Liczba wpisów: 121
[0,03% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,303 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,30% +26 459,17 zł 46 459,17 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d