pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kszyrztow

kszyrztow

Ostatnie 10 wpisów
Jest jakieś info co do zaliczki na poczet dywidendy za 2018 rok?
Chyba zwykle o tej porze spółka o takim zamiarze juz informowała.

Megaron to w tym roku placi dywidende? No bo tu
strefainwestorow.pl/artykuly/d...
podają że tak a w kalendarium dywidend......
Miałem zapytać któremu wpisowi wierzyć ale to już chyba pytanie retoryczne.

Bede się dalej czepiał. W przypadku spółki Żywiec widze dwie ostatnie wypłaty zaliczka 11 zł oraz 15zł. Nigdzie tam nie ma kwoty 26 zł czyli całej dywidendy. Podaje się jedynie kwoty "do wypłaty" W przypadku Livechat podaje się zaliczkę a potem ...całą kwotę dywidendy. Ktoś tu "od wczoraj"
widząc kwotę 1,77 zł pomysli że taka kwota jest wypłacana.
Dlaczego nie podaje się kwot "do wypłaty" jak w przypadku Żywca
tylko całość dywidendy. Jak to jest że w przypadku jednej spółki podaje się "kwoty częściowe" a w przypadku drugiej "całość" choć połowa tej kwoty już wypłacona jest? Troche to mało profesjonalne moim zdaniem.

Ale jeszcze raz spoglądam w Kalendarium Dywidend i widzę tylko jedną zaliczkę w styczniu br o wysokości 0,44 zł. Sprawdzam na wszelki wypadek ubiegły rok bo może zaliczkę już wtedy wypłacili a tu tylko wypłata w sierpniu 2017 1,41 zł. Kiedy więc była wspomniana druga zaliczka 0,44 zł i dlaczego nie jest ujeta w Kalendarium?

Zatem za krotko mam akcje i o tej drugiej nie wiedziałem.

Czy w Kalendarium Dywidend nie ma czasem błędu?
Spółka płaciła zaliczkę na poczet dywidendy 0,44 zł czy zatem
nie pozostało do wypłaty 1,33 zł a nie jak jest podane 1,77 zł?

Dzięki za późno sie domyśliłem aby zerknąć w Kalendarium dywidend ale pod 2018 rok stąd zrobiłem zamieszanie.

Czy dywidenda co kwartał z tego banku to tradycja czy ma to charakter chwilowy?

Przepraszam jeśli nie na temat bądź ten wątek juz był ale trafiłem na artykuł :
www.parkiet.com/Wierzytelnosci...
z którego wynika że Getback miał wyemitować obligacje o oprocentowaniu ...28%. Poniżej wklejam fragment artykułu:
"Spółka podała, że zakres oprocentowania jej obligacji wynosi od 4,5 proc. do 28 proc. (sic!)"
Czy to możliwe aby Parkiet cos pomylił czy też emisja obligacji o takim oprocentowaniu odbyła sie np "w tajemnicy".
Pytanie bierze się stąd iż choć obligacje nie leżą w zbyt wielkim moim zainteresowaniu to jednak na takie oprocentowanie jako
na coś niespotykanego uwagę bym zwrócił. Inna sprawa iż tak na tej stronie jak i na Money.pl nie spotkałem się z informacjami o takiej emisji. To była ona czy Parkiet cos pomylił?

Czy to tylko mi się tak wydaje czy Eurotel nie jest wymieniony w Kalendarium Dywidend?

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 6 grudnia 2019 17:00:25
Liczba wpisów: 66
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,317 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +106,26% +21 251,40 zł 41 251,40 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d