11 bit studios szykuje nowe dodatki do Frostpunka i wersję na urządzenia mobilne

Omawiane walory:

Warszawskie studio wyda 20 sierpnia trzeci z zapowiedzianych, płatnych dodatków do Frostpunka - Frostpunk: On The Egde, planuje kolejne dodatki do gry, w tym na konsole. W 2021 roku spółka chce wydać wersję mobilną gry, poinformował ISBtech dyrektor IR Dariusz Wolak.

11bit,studios,frostpunk

(Fot. Frostpunk/Twitter)

– Uniwersum Frostpunka ma otwartą formułę i od samego początku tworzone było z myślą, że można w nim będzie w przyszłości osadzać kolejne historie. Frostpunk, w przeciwieństwie do naszej wcześniejszej gry, czyli This War of Mine, nie jest zamkniętą czy skończoną opowieścią. Frostpunk jest obecnie rozwijany poprzez kolejne, w tym płatne dodatki, w które docelowo będą też mogli zagrać posiadacze konsol – powiedział ISBtech Wolak.

– W przyszłym roku Frostpunk trafi też na urządzenia mobilne. Za przygotowanie tej wersji odpowiada chiński NetEase. W przyszłości chcemy przedstawić nasze plany, co zamierzamy dalej robić z IP Frostpunk – dodał dyrektor.

>> Zyski w kieszeni z ostatniej jesieni – omówienie sprawozdania finansowego 11 bit studios po I kw. 2020 r.

11 bit Studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne. Spółka przeniosła się z NewConnect na rynek główny GPW w grudniu 2015 r. W 2019 r. miała 71,7 mln zł przychodów.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT 11bit, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR