7Levels ruszy z kampanią nowej, dużej gry w najbliższych tygodniach

Omawiane walory:

7Levels ruszy oficjalnie z kampanią nowej "dużej" gry w ciągu najbliższych tygodni, poinformował ISBnews wiceprezes Krzysztof Król. Spółka planuje również wydanie kolejnego tytułu zewnętrznego studia na Nintendo Switch w II półroczu. Kurs akcji studia rośnie o ponad 5 proc.

– Jesteśmy na ostatniej prostej z produkcją, testujemy gotową grę i w niedługim czasie będziemy chcieli wysyłać do certyfikacji – powiedział ISBnews Król podczas konferencji Gaming na Giełdzie organizowanej przez Strict Minds i GPW.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Prezes Król poinformował, że odbiór gry ze strony Nintendo był pozytywny i rozmawiają z Nintendo Europe i Nintendo America o potencjalnym wsparciu marketingowym w czasie premiery nowej gry.

W kwestii wspierania pierwszej gry dewelopera „Castle of Heart” Król wskazał, że ruszyła przedsprzedaż jej pudełkowej wersji.

– Zainteresowanie jest na tyle duże, że wydawca rozważa zwiększenie nakładu. Szykujemy dwie wersje – regularną i limitowaną, obie bogato wyposażone – wskazał wiceprezes 7Levels.

7Levels zapowiedziało również wydanie na Nintendo Switch jeszcze jednego tytułu, tym razem od zewnętrznego studia, którego premiera odbędzie się w drugiej połowie roku.

– W tym roku planujemy przeportować i wydać jeszcze jedną grę zewnętrznego dewelopera. Prace nad tym zaczniemy jednak dopiero po premierze autorskiego projektu drugiej dużej gry, co jest w najbliższym czasie naszym priorytetem” – powiedział ISBnews Krzysztof Król.

Jednocześnie podkreślił, że 7Levels jest zadowolone ze sprzedaży „Golf Peaks” i „Warplanes WW2 Dogfight”.

– Te gry nadal cieszą się popularnością w sprzedaży. Obecnie trwa promocja cenowa na Warplanes, a niebawem ruszy promocja na Golf Peaks – dodał wiceprezes.

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo, specjalizujący się w produkcji gier platformowych. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od czerwca 2018 r.

 

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT 7levels, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR