Analiza techniczna 4 małych spółek z sygnałami kupna na wykresie

Omawiane walory: , , ,

Ubiegły tydzień był wyjątkowo udany dla notowań Kopeksu, Wasko, Ailleronu i Warimpeksu. Każda ze spółek zanotowała solidne wzrosty i znacząco poprawiła sytuację techniczną na wykresie. StockWatch.pl z pomocą eksperta z SGH zbadał podłoże wzrostów oraz nakreślił kluczowe poziomy wsparć i oporów.

W ubiegłym tygodniu ruszyła kolejna wzrostowa ofensywa na kursie akcji Kopeksu. W ciągu pięciu sesji walory producenta maszyn górniczych podrożały o 14 proc. Sygnałem do kupna akcji okazała się informacja na temat postępów w kwestii wielkiej fuzji w branży górniczej. Grupa Famur złożyła warunkową propozycję nabycia akcji Kopeksu od podmiotów zależnych od TDJ. Giełdowy konkurent chce kupić 65,83 proc. akcji za nieco ponad 204 mln zł, co daje wycenę jednego waloru na poziomie 4,17 zł. Integracja obejmie wyłącznie część maszynową. Wcześniej z przejmowanej spółki wydzielona zostanie część usługowo-handlowa.

Na koniec ubiegłego tygodnia jedna akcja producenta maszyn górniczych kosztowała 4,25 zł. Do najbliższego istotnego poziomu oporu notowaniom brakuje już tylko 0,15 zł.


Dalszy ciąg artykułu zawiera analizę techniczną walorów Kopeksu, Wasko, Ailleronu i Warimpeksu wraz z prognozą kierunku i zasięgu ruchu i dostępny jest w abonamencie.

Kliknij tutaj aby zamówić abonament i uzyskać pełny dostęp do serwisu.

Niezdecydowany? Sprawdź listę funkcji i narzędzi, jakie zyskujesz dzięki abonamentowi.

Jeżeli posiadasz abonament, a nie widzisz tekstu, zaloguj się do serwisu.


StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Ailleron, Kopex, warimpex, wasko, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR