CD Projekt wyda Cyberpunka na Google Stadia

Omawiane walory:

Gra Cyberpunk 2077 zostanie wydana w 2020 r. na Google Stadia - platformę umożliwiającą rozgrywkę na szerokiej gamie urządzeń dzięki strumieniowaniu.

CD Projekt, Cyberpunk 2077, Google Stadia, gaming, akcje

(Fot. CD Projekt)

Podczas targów gamescom w Kolonii odbył się panel Googla, w podczas którego zaprezentowano nowe informacje o usłudze streamingowej Stadia. Jedną z gier dostępnych w serwisie będzie Cyberpunk 2077.

– Wersja na Google Stadia pozwoli w pełni cieszyć się wciągającą rozgrywką, nietuzinkową opowieścią oraz wykorzystującą zaawansowane rozwiązania technologiczne grafiką niezależnie od posiadanego sprzętu – czytamy w komunikacie CD Projektu.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 2020 na PC, Xbox One i PlayStation 4.

– Premiera wersji na na Google Stadia odbędzie się w 2020 roku – szczegóły na temat tego wydania tytułu zostaną podane w późniejszym terminie – czytamy dalej.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria Wiedźmin, obecnie trwają prace nad Cyberpunk 2077.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT CDPROJEKT, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR