StockWatch.pl

CD Projekt wyda Gwinta w wersji na iOS pod koniec października

Omawiane walory:

CD Projekt ogłosił, że Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana w wersji mobilnej na platformę iOS zadebiutuje 29 października.

CD Projekt, Gwint, gaming, gry,

(Fot. mat. prasowe)

– Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana od CD Projekt Red, twórców serii gier o Wiedźminie i nadchodzącego Cyberpunka 2077, wychodzi na iOS! Gwint to taktyczna gra karciana o szybkim tempie, na której dwie armie walczą na polu bitwy, a umiejętności są Twoją największą bronią – czytamy w komunikacie.

>>Fun with numbers in the Night City – omówienie sprawozdania finansowego CD Projektu za 2 kw. 2019 r.

Gracze mogą zamówić grę na AppStore już teraz, aby mieć ją na swoich urządzeniach natychmiast po jej wydaniu 29 października.

– Gwint na iOS łączy w sobie wszystkie cechy dostępne w wersji komputerowej ze sterowaniem przystosowanym do dotykowego wyświetlacza. Postępy i płatności są wspólne dla wersji na iOS oraz PC (poprzez konto GOG), dzięki czemu gracze w prosty sposób mogą przechodzić z jednej platformy na drugą kiedy tylko zechcą. Dodatkowo na najmocniejszych sprzętach z systemem iOS, Gwint posiada wbudowane tekstury 4K – czytamy dalej.

Obsługiwane urządzenia obejmują iPhone 6S lub nowsze (w tym iPhone 11), iPad Mini 4 i nowsze, iPad 5 generacji lub nowsze, iPad Air 2 lub nowsze oraz wszystkie urządzenia z linii iPad Pro.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria „Wiedźmin”, obecnie trwają prace nad „Cyberpunk 2077”.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT CDPROJEKT, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • Noble Securities podwyższył cenę docelową akcji CD Projektu

  Kamil Jędrej, analityk Noble Securities w raporcie z 15 października obniżył rekomendację dla CD Projektu z kupuj do trzymaj, jednocześnie podwyższając cenę docelową o 20 proc. do 232,30 zł za akcję.

 • GPW pod presją spadków w Niemczech i Turcji, czerwono na JSW i PKO BP

  Nie wyniki wyborów parlamentarnych a sytuacja na zagranicznych giełdach zdecydowała o kierunku głównych indeksów w Warszawie. WIG20 podzielił dziś los DAX-a i CAC40, zamykając sesję stratą na poziomie 0,5 proc. Największe spadki zanotowała giełda turecka, której główny indeks spadł o prawie 5 proc.

 • GPW próbuje przerwać czarną passę, w grze mBank, JSW i Getin

  Akcje mBanku drugi dzień z rzędu idą w górę i są jedną z lokomotyw indeksu WIG20. Hamulcowym pozostaje JSW, którego akcje dziś są najtańsze od sierpnia 2016 r. Na szerokim rynku skalą wzrostów wyróżnia się spółka portfelowa Leszka Czarneckiego.

 • CD Projekt zapowiedział nowy dodatek do Gwinta

  CD Projekt Red zapowiedział trzeci dodatek do wiedźmińskiej karcianki pod tytułem Żelazna Wola na 2 października.

 • DM mBanku podniósł cenę docelową CD Projektu

  Biuro w raporcie z 5 września podniosło wycenę akcji producenta gier wideo o blisko 15 proc. do 272,50 zł i podtrzymało zalecenie akumuluj. Piotr Bogusz, analityk DM mBanku szacuje, że Cyberpunk 2077 w przyszłym roku sprzeda się w nakładzie 24 mln egzemplarzy.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR