CD Projekt wyda Gwinta w wersji na iOS pod koniec października

Omawiane walory:

CD Projekt ogłosił, że Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana w wersji mobilnej na platformę iOS zadebiutuje 29 października.

CD Projekt, Gwint, gaming, gry,

(Fot. mat. prasowe)

– Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana od CD Projekt Red, twórców serii gier o Wiedźminie i nadchodzącego Cyberpunka 2077, wychodzi na iOS! Gwint to taktyczna gra karciana o szybkim tempie, na której dwie armie walczą na polu bitwy, a umiejętności są Twoją największą bronią – czytamy w komunikacie.

>>Fun with numbers in the Night City – omówienie sprawozdania finansowego CD Projektu za 2 kw. 2019 r.

Gracze mogą zamówić grę na AppStore już teraz, aby mieć ją na swoich urządzeniach natychmiast po jej wydaniu 29 października.

– Gwint na iOS łączy w sobie wszystkie cechy dostępne w wersji komputerowej ze sterowaniem przystosowanym do dotykowego wyświetlacza. Postępy i płatności są wspólne dla wersji na iOS oraz PC (poprzez konto GOG), dzięki czemu gracze w prosty sposób mogą przechodzić z jednej platformy na drugą kiedy tylko zechcą. Dodatkowo na najmocniejszych sprzętach z systemem iOS, Gwint posiada wbudowane tekstury 4K – czytamy dalej.

Obsługiwane urządzenia obejmują iPhone 6S lub nowsze (w tym iPhone 11), iPad Mini 4 i nowsze, iPad 5 generacji lub nowsze, iPad Air 2 lub nowsze oraz wszystkie urządzenia z linii iPad Pro.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria „Wiedźmin”, obecnie trwają prace nad „Cyberpunk 2077”.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT CDPROJEKT, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR