CDA ma 300 tys. aktywnych subskrybentów Premium

Omawiane walory:

Liczba aktywnych subskrybentów CDA Premium przekroczyła 300 tys. w maju, co oznacza wzrost o ok. 45,8 proc. r/r.

cda, subskrypcje, vod, media

(Fot. mat. prasowe)

– Liczba aktywnych subskrybentów CDA Premium w bieżącym miesiącu przekroczyła 300 tys. Stanowi to wzrost o około 45,8 proc. względem analogicznego okresu roku poprzedniego – czytamy w komunikacie.

Spółka obserwuje w ostatnim czasie wzmożone zainteresowanie CDA Premium.

– W ocenie zarządu, trendy wzrostowe obserwowane od początku uruchomienia przez spółkę usługi VOD zostały wzmocnione przez restrykcje narzucone przez rząd w związku ze stanem epidemiologicznym, które sprzyjają pozostawaniu w domu i częstszą niż zwykle konsumpcją treści wideo na żądanie – czytamy dalej.

CDA to operator serwisu VoD cda.pl. Spółka zadebiutowała na NewConnect w maju 2019 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT CDA, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • Gilead i Trump dali kopa giełdom. Dino Polska, LiveChat i Ten Square Games biją rekordy

  Nadzieje na lek przeciwko koronawirusowi i plan otwarcia amerykańskiej gospodarki rozpaliły do czerwoności giełdy, spychając na drugi plan wszystkie negatywne czynniki. Losy piątkowej sesji wydają się już rozstrzygnięte.

 • Kruche wzrosty na WIG20, koronahossa na akcjach Mercatora

  Indeks dużych spółek ma poważny problem z odreagowaniem poniedziałkowego tąpnięcia, wywołanego strachem przed epidemią koronawirusa. Nastroje pozostają złe, a prawdopodobieństwo spadków na koniec dnia jest wysokie. Szczególnie, że inwestorzy kontynuują realizację zysków na małych i średnich spółkach.

 • Informacja o wzroście sprzedaży subskrypcji premium szarpnęła kursem akcji CDA

  Na koniec sierpnia CDA miało sprzedanych 207 tys. subskrypcji premium, co oznacza wzrost o 62 proc. r/r. W środę kurs akcji spółki rośnie o 15 proc.

 • Kryzys na krajowym rynku IPO. Warszawski parkiet zmierza w stronę kolejnych smutnych rekordów

  Wartość IPO przeprowadzonych na europejskich giełdach w II kwartale wyniosła 11,4 mld euro, co oznacza wzrost o 24 proc. w skali roku i stanowi znaczącą poprawę w stosunku do bardzo słabego poprzedniego kwartału (0,7 mld euro). Wzrost wartości europejskich IPO to przede wszystkim efekt pięciu ofert o wielkości przekraczającej 1 mld euro, które miały miejsce na największych rynkach w Europe. Z kolei na rynku głównym GPW odnotowano pierwszy debiut od lipca ubiegłego roku, wynika z najnowszego raportu "IPO Watch Europe" przygotowanego przez firmę doradczą PwC.

 • 12 hojnych spółek na dywidendowe żniwa w lipcu

  Inwestorzy już mogą zakasać rękawy, bo na GPW ruszają prawdziwe żniwa. Do zebrania jest 55 dywidend ze spółek notowanych na rynku głównym i NewConnect. W najgorętszym okresie w całym roku nie zabraknie też ofert z dwucyfrową stopą dywidendy.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR