Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: CDA

 • 08 lipca 2019

  Kryzys na krajowym rynku IPO. Warszawski parkiet zmierza w stronę kolejnych smutnych rekordów

  Wartość IPO przeprowadzonych na europejskich giełdach w II kwartale wyniosła 11,4 mld euro, co oznacza wzrost o 24 proc. w skali roku i stanowi znaczącą poprawę w stosunku do bardzo słabego poprzedniego kwartału (0,7 mld euro). Wzrost wartości europejskich IPO to przede wszystkim efekt pięciu ofert o wielkości przekraczającej 1 mld euro, które miały miejsce na największych rynkach w Europe. Z kolei na rynku głównym GPW odnotowano pierwszy debiut od lipca ubiegłego roku, wynika z najnowszego raportu "IPO Watch Europe" przygotowanego przez firmę doradczą PwC.

 • 28 czerwca 2019

  12 hojnych spółek na dywidendowe żniwa w lipcu

  Inwestorzy już mogą zakasać rękawy, bo na GPW ruszają prawdziwe żniwa. Do zebrania jest 55 dywidend ze spółek notowanych na rynku głównym i NewConnect. W najgorętszym okresie w całym roku nie zabraknie też ofert z dwucyfrową stopą dywidendy.

 • 14 maja 2019

  CDA przedstawiło propozycję dywidendy z zysku za 2018 r.

  Zarząd notowanego od niedawna na NewConnect CDA będzie rekomendował akcjonariuszom przeznaczenie 5,08 mln zł z zysku za 2018 r. na dywidendę. Proponowana stawka na akcję wynosi 0,50 zł. 

 • 08 maja 2019

  Akcje CDA podrożały o ponad 50 proc. podczas debiutu na NewConnect

  Na otwarciu notowań kurs akcji operatora serwisu VoD wzrósł wobec ceny odniesienia o 54 proc. do 8,50 zł. Droga do debiutu była jednak wyboista i pełna kontrowersji.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku