Duality Games zadebiutowało na NewConnect z ponad 30-proc. przebitką

Omawiane walory:

Na debiucie za akcje twórców Barn Finders płacono 8,45 zł, czyli 33,7 proc. więcej niż kurs odniesienia. Duality jest 11. debiutem na tym rynku w 2020 roku.

duality,debiut,gamedev

(Fot. GPW)

Tym razem inwestorzy nie musieli długo czekać na start notowań debiutanta. Pierwsze transakcje na akcjach Duality zawarto o 11:00 po kursie o 33,7 proc. wyższym od odniesienia (6,32 zł). W szczytowym momencie za jeden walor debiutanta płacono 8,80 zł. Po godzinie handlu skala wzrostów zmniejszyła się do ok. 20 proc. W południe za jeden walor Duality płacono 7,62 zł. Przy tym kursie kapitalizacja spółki wynosi nieco ponad 31 mln zł.

duality

Wykres akcji Duality

>> Promocja na abonament do strefy Premium StockWatch.pl i zniżka na Portfel Cztery Fazy Rynku

Spółka ma już na swoim koncie świetnie przyjęty tytuł Barn Finders, będący humorystycznym symulatorem renowacji farm osadzonym w klimacie inspirowanym południowymi Stanami Zjednoczonymi. Duality zapowiedziało też pierwsze oficjalne DLC do swojego sprzedażowego hitu, „Amerykan Dream”. Obecnie studio kończy prace nad grą Accident, w której gracze wcielą się w dziennikarza rozwiązującego zagadki kolizji drogowych. Najważniejszym projektem Duality Games jest planowany na 2021 horror Unholy. Gracze wcielą się w postać kobiety poszukującej ukojenia po stracie dziecka, a całość gry osadzona będzie w niepokojącym, spowitym przemocą świecie zamieszkanym przez istoty rodem z najgorszych koszmarów.

Duality Games biznesowo związane jest m.in. z PlayWay, jednym z największych w Polsce wydawców gier. Spółka Krzysztofa Kostowskiego posiada 10,95 proc. akcji studia. Niewiele mniejszym pakietem dysponuje Tomasz Strzałkowski (10,88 proc.), czyli prezes i jednocześnie Art Director studia. W akcjonariacie są także Cezary Oliszewski (9,99 proc.) i Jakub Trzebiński (5,3 proc.). Dodatkowe 7,49 proc. jest w rękach zespołu.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Duality, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR