Promocja na abonament do strefy Premium StockWatch.pl

Do końca miesiąca obowiązuje promocja. Każdy kto wykupi półroczny abonament do Strefy Premium otrzyma drugie pół roku gratis. Z promocji mogą skorzystać także posiadacze aktywnego abonamentu. Ich okresy zsumujemy.
Promocja,abonament,StockWatch

Wrzesień to okazja na dołączenie do grona Stockwatcherów na promocyjnych warunkach.

Jest okazja, aby dołączyć do grona Stockwatcherów i na promocyjnych warunkach zyskać dostęp do największej w Polsce bazy analiz fundamentalnych i technicznych spółek notowanych na giełdzie w Warszawie. Tylko w tym roku w dziale analiz pojawiło się ok. 190 omówień spółek ze wszystkich segmentów GPW oraz kilkaset analiz technicznych na życzenie.

Co zyskujesz dzięki strefie premium?

  • kilkaset analiz sprawozdań finansowych rocznie
  • kilkaset analiz technicznych rocznie
  • co ważne, możesz sam wpływać na to, jakie spółki są obiektem powyższych analiz
  • skaner notowań, czyli wyłapywanie anomalii (dotyczących kursu i obrotów) w notowaniach papierów wartościowych
  • wskaźnikowe skanery i to nie tylko rynku akcji, ale i obligacji
  • alerty, dzięki którym nie przegapisz żadnej ważnej informacji ze spółek, które obserwujesz
  • wskaźnikowe wyceny – trzynastoma metodami
  • legendarny wskaźnik Altmana dla polskich spółek, ostrzegający m.in. przed problemami z płynnością

i wiele więcej!

>> Kup abonament do Strefy Premium i skorzystaj z promocji!

Zniżka na Portfel StockWatch.pl Cztery Fazy Rynku

Dodatkowo każdy posiadacz abonamentu StockWatch.pl może skorzystać z promocji na portfel StockWatch.pl: Cztery Fazy Rynku. Dostęp do portfela kosztuje 399 zł zamiast 475 zł. Przypominamy, że Strefa Premium portalu i Portfel Cztery Fazy rynku to dwie odrębne usługi, które kupuje się oddzielnie.

portfel,cfr

Kliknij, aby zamówić.

Portfel CFR prowadzi Wojciech Kręcki, wieloletni forumowicz StockWatch.pl (nick Wojetek), autor licznych publikacji na temat inwestycji kapitałowych. Jego portfel na StockWatch.pl wystartował w styczniu 2017 roku z realną pulą 20 tys. zł. Od tego momentu Wojetek zarobił ponad 28 tys. zł, czyli 142 proc. Ale nie o procenty tu tylko chodzi.

Celem projektu, jakim jest Portfel Cztery Fazy Rynku, jest edukacja inwestorów w zakresie budowy i praktycznego wykorzystania strategii inwestycyjnych. Każda transakcja jest szczegółowo omawiana pod kątem zysku, ryzyka jak i możliwych scenariuszy rynkowych. Wyznaczane są też limity dopuszczalnych strat (stop loss) oraz poziomy oczekiwanych zysków (take profit). Dwa razy w tygodniu publikowany jest biuletyn omawiający zachowanie rynku i zajętych pozycji. To właśnie dzięki obserwacji realnych transakcji i analiz subskrybenci mogą poznać specyfikę inwestycji na polskiej giełdzie i wykorzystać praktyczną wiedzę w swoich inwestycjach. Poza regularnymi omówieniami sytuacji w portfelu, Wojetek odpowiada na pytania subskrybentów dotyczące innych walorów, a także tłumaczy tajniki analizy technicznej i mechanizmy rynkowe.

Kurs analizy technicznej w StockWatch.pl

Analiza techniczna działa, trzeba tylko wiedzieć jak i kiedy z niej korzystać. W kwestii analiz codziennie dostajemy po kilka, kilkanaście pytań. Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy szkolenie online.

W ciągu 5 tygodni szkolenia poznasz od podstaw zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne dotyczące analizowania wykresów cenowych walorów notowanych na giełdzie (akcji, indeksów, walut, surowców etc.). Kurs skierowany jest przede wszystkim do osób, które dotąd nie używały metod analizy technicznej bądź też nie były w stanie skutecznie wykorzystać jej potencjału w celu poprawy wyników swoich inwestycji.

Zaletą naszego modelu jest elastyczność. Co tydzień będziemy publikować nowe materiały teoretyczne, zadania praktyczne i dyskutować o analizie. Jeżeli obowiązki rodzinne lub zawodowe nie pozwolą Ci na zapoznanie się z materiałem w ciągu tygodnia, możesz do niego wrócić w dowolnej chwili. Prowadzący odpowie na Twoje pytania nawet po zakończeniu kursu.

Analiza techniczna nie musi być skomplikowana i wbrew obiegowej opinii może być skuteczna! Prowadzący kurs – Wojciech Kręcki, pod nickiem Wojetek publikuje na forum StockWatch.pl własne analizy już od 2012 roku. Jednocześnie jego portfele inwestycyjne w których stosuje analizę techniczną od lat biją rynek.

Udział w szkoleniu to koszt 595 zł (brutto). Dla posiadaczy abonentów Strefy Premium i subskrybentów Portfela Cztery Fazy rynku cena szkolenia wynosi 495 zł (brutto).

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI (aktualności, giełda, akcje)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR