StockWatch.pl

ECC Games rozpoczął soft launch gry Ultimate Fishing Simulator 2019

Omawiane walory:

ECC Games rozpoczął soft launch gry Ultimate Fishing Simulator 2019 na platformie Android. Spółka chce przetestować tytuł na wybranych rynkach, dostosować go do wymagań użytkowników i ułożyć odpowiedni model monetyzacji.

– Rozpoczynamy testy Ultimate Fishing Simulator 2019. Chcemy sprawdzić, jak tytuł zostanie przyjęty przez graczy na wybranych rynkach, i odpowiednio go dopracować. Przy tworzeniu tytułu korzystamy z naszych doświadczeń zdobytych podczas produkcji Car Mechanic Simulator 2018 w wersji mobilnej. Wiedza ta pozwoli nam właściwie zoptymalizować monetyzację w grze i maksymalnie wykorzystać potencjał instalacji przez graczy – powiedział prezes Piotr Wątrucki.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Wersja „Ultimate Fishing Simulator” na komputery stacjonarne i konsole zadebiutowała 30 sierpnia 2018 roku. Tytuł powstał we współpracy wydawcy Ultimate Games i producenta Bit Golem. Gra spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem przez graczy. Mobilna wersja tytułu została pobrana przez ponad 4 mln użytkowników, przypomniano.

– Zdecydowaliśmy się na stworzenie kolejnej wersji Ultimate Fishing Simulator, ponieważ jest to gra z ogromnym potencjałem, który można jeszcze bardziej rozwinąć. Do nowej wersji wprowadziliśmy wiele zmian, m.in. dodaliśmy system paczek z kartami, dzięki którym gracze będą mogli kolekcjonować sprzęt wędkarski. Posiadamy osobny zespół dedykowany produkcjom mobilnym, w którym pracują doświadczone osoby specjalizujące się w grach na iOS i Android, co z pewnością pomoże jak najlepiej dopracować nowy tytuł – dodał Wątrucki.

ECC Games to studio deweloperskie z Warszawy, które zajmuje się tworzeniem gier na platformy mobilne oraz PC. Na swoim koncie mają m.in. „Car Mechanic Simulator” w wersji dla iOS i Androida. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w lutym 2019 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT ECCGames, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • ECC Games zamknął I półrocze na plusie. Drift19 na finalnym etapie

  ECC Games odnotowało w pierwszym półroczu 2019 roku blisko 2,2 mln zł przychodów netto. To wynik o 0,9 mln zł lepszy w porównaniu do osiągniętych przychodów rok wcześniej. Zysk netto w ostatnim półroczu wyniósł 0,46 mln zł. Spółka kończy prace nad najważniejszym tegorocznym projektem – Drift19. Wkrótce zostanie ogłoszona data premiery gry.

 • Rynek główny GPW od ośmiu miesięcy nie odnotował ani jednego IPO

  Wartość pierwotnych ofert publicznych przeprowadzonych na europejskich giełdach w I kw. 2019 r. wyniosła rekordowo niskie 0,7 mld euro - to spadek o 95 proc. w skali roku (13,1 mld euro). W Warszawie odnotowano zaledwie 3 IPO, wszystkie na alternatywnym rynku NewConnect, ich łączna wartość wyniosła 3 mln euro. Oznacza to już drugi kwartał z rzędu bez debiutu na rynku głównym GPW (nie licząc przenosin z NewConnect), wynika z raportu IPO Watch Europe przygotowanego przez firmę doradczą PwC.

 • Prezes ECC Games: Rozwój spółki jest dla nas priorytetem

  Gościem czwartego czatu w StockWatch.pl w ramach trwającego GAMING WEEK był Piotr Wątrucki, prezes zarządu ECC Games. Głównym tematem spotkania z inwestorami była nadchodząca premiera gry DRIFT19, czyli pierwszego na świecie symulatora kierowcy–specjalisty od jazdy w kontrolowanym poślizgu.

 • Zapraszamy na GAMING WEEK, czyli serię czatów z przedstawicielami spółek gamingowych w StockWatch.pl

  Już od wtorku w StockWatch.pl rusza seria czatów inwestorskich z przedstawicielami spółek gamingowych. W spotkaniach udział wezmą prezesi spółek notowanych na rynku głównym, NewConnect oraz firm, które już wkrótce mogą zadebiutować na giełdzie.

 • ECC Games: Koszty Car Mechanic Simulator 18 na Switcha zwróciły się w 3 dni

  Giełdowy debiutant pochwalił się, że gra Car Mechanic Simulator 18 na konsolę Nintendo już zwróciła wszystkie koszty produkcji i marketingu.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR