Forever Entertainment: Rozpoczęła się sprzedaż pudełkowej wersji Green Hell

Omawiane walory: ,

Rozpoczęła się sprzedaż limitowanej pudełkowej wersji gry "Green Hell" w sklepie Forever Limited, podało Forever Entertainment.

Creepy,Jar,Green,Hell

Fot. materiały prasowe Creepy Jar

– Wydanie fizyczne gry ‚Green Hell’ będzie dostępne w dwóch różnych edycjach których cena została ustalona na 39,99 euro i 59,99 euro (plus koszt wysyłki) i będzie dostępna w sprzedaży wysyłkowej na całym świecie – czytamy w komunikacie.

Oprócz wydania pudełkowego dziś zadebiutuje także pierwsza część dużego rozszerzenia do gry  zatytułowana Spirits of Amazonia. Gracze otrzymają m.in. system questów i zdobywania reputacji wśród tubylców. Studio opublikowało także roadmap na najbliższy rok. Według planów Creepy Jar na przełomie zimy i wiosny „Green Hell” pojawi się na konsolach Play Station 4 i Xbox One. Następnie wiosną i latem ukażą się kolejne części dodatku Spirits of Amazonia.

Fot. Creepy Jar

„Green Hell” to symulator przetrwania w dżungli amazońskiej. Jego producentem jest Creepy Jar. Do tej pory produkcja sprzedała się w ponad półtora miliona egzemplarzy na platformie Steam, a liczba użytkowników posiadających ją na swojej liście życzeń (Steam Wishlist) szacowana jest na ponad milion osób.

Forever Entertainment podaje, że jest w pierwszej trójce największych wydawców na świecie pod względem liczby gier wprowadzonych na konsolę Nintendo Switch. Notowana na NewConnect spółka jest także producentem i wydawcą własnych tytułów. Działa również jako partner niezależnych deweloperów.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o CreepyJar, foreveren)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR