GetBack nie uplasował całej oferty obligacji serii PP6

Omawiane walory:

GetBack w lutowej emisji uplasował papiery dłużne za nieco ponad 12 mln zł. W puli były obligacje na łączną kwotę 15 mln zł.

(Fot. Spółka)

Lutowa emisja jak na skalę spółki i jej wcześniejsze oferty nie była duża. W puli były papiery na łączną kwotę 15 mln zł. Mimo to, chętnych na 3,5-letnie obligacje z oprocentowaniem zmiennym WIBOR 3M + 4,4 proc. marży w skali roku zabrakło.

W piątek GetBack przydzielił dokładnie 121.479 obligacji serii PP6 o łącznej wartości nominalnej 12,15 mln zł. Termin ich wykupu przypada na 14 września 2021 r.

>> Nowy serwis do inwestowania online Aviva24 <<

Dotychczas w ramach publicznego programu obligacji spółka oferowała 5 serii obligacji. W ramach serii PP1 udało się spółce uzyskać 60 mln zł, w ramach PP2 – 79,3 mln zł, emisje obligacji serii PP3 oraz PP4 pozwoliły zebrać spółce łącznie kapitał w wysokości 80 mln zł (każda z emisji po 40 mln zł), natomiast ostatnia emisja PP5 25 mln zł.

GetBack jest polską spółką zarządzania wierzytelnościami. Powstała w lutym 2012 roku, zaś od marca 2014 r. grupa jest obecna także na rynku rumuńskim. W lipcu 2017 r. spółka zadebiutowała na GPW. >> Dołącz do dyskusji na forumowym wątku dedykowanym akcjom GetBack

notowania

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT getback, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR