Image Power czeka na decyzję ws. debiutu na NewConnect

Omawiane walory:

W styczniu Image Power złożyło dokument informacyjny na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka czeka na decyzję w sprawie dopuszczenia do obrotu akcji i wyznaczenie terminu debiutu na NewConnect. Na małym parkiecie powinna pojawić się w pierwszej połowie 2021 roku

Yacht,Mechanic,imagepower,simulator

Yacht Mechanic Simulator 2021: Image Power z sukcesem na Kickstarterze

Po ostatniej emisji cena transakcyjna akcji na poziomie 30 zł daje wycenę spółki na kwotę ok. 46 mln zł.

Image Power z sukcesem zakończył na Kickstarterze zbiórkę na rozwój autorskiej gry Yacht Mechanic Simulator 2021. Producent przekroczył planowany pułap 10 tys. dolarów kanadyjskich i planuje wydać grę w połowie roku.

– W trakcie trwającej miesiąc kampanii projekt wsparło 337 osób, a firma zebrała 10.225 CAD. Zainteresowanie tematyką jachtingu okazało się spore, a kampania na Kickstarterze zakończyła się zgodnie z planem. Jesteśmy wdzięczni lojalnej społeczności gamingowej za wsparcie powstania gry w takiej formie, na jakiej nam najbardziej zależy. Każdy, kto wsparł zbiórkę, uzyska wczesny dostęp do ekskluzywnej wersji demo Yacht Mechanic Simulator 2021 – powiedział Paweł Graniak, prezes zarządu Image Power.

>> POLECAMY: Jak inwestować na giełdzie (ze StockWatch.pl)?

Demo Yacht Mechanic Simulator 2021 zabiera graczy do wnętrza stoczni. Tam jako wytrawni mechanicy będą remontować i dawać nowe życie starym jachtom. W pełnej wersji gry, w ramach rozwoju biznesu i powiększającej się grupy klientów, gracze będą mogli skupować kolejne łodzie motorowe i poddawać je naprawie, by następnie sprzedawać je z zyskiem, tworząc jachtowe imperium.

Image Power pracuje też nad planem wydawniczym i dalszym rozwojem portfolio. W lutym spółka podpisała umowę z GameFormatic z grupy PlayWay, na przygotowanie swojej największej produkcji – Offroad Mechanic Simulator. Gra pozwoli modyfikować i serwisować wiele klasycznych pojazdów terenowych i przygotować je do trudnych zadań, których nie mógłby wykonać zwykły samochód. Wstępny budżet produkcji to 700 tys. zł. W ramach współpracy powstanie również wersja na VR, w której specjalizuje się GameFormatic. Rynek dobrze przyjął też ostatnią zapowiedź preprodukcji Creature Lab, w której gracz wciela się w genialnego, ale szalonego i zdolnego do wszystkiego naukowca. Wkrótce, według założeń polityki wydawniczej, z nowo powstałym zespołem wewnętrznym rozpoczną się prace nad produkcją wersji demo. W planach jest też projekt kolejnej preprodukcji z gatunku mechanic symulator. Z pozostałych tytułów dobrze wygląda budowa wishlisty dla Ambulance Simulator, w przygotowaniu jest także gra Archer.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o IMAGEPWR)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR