Insiderzy sprzedają akcje 11 bit studios

Omawiane walory:
W czwartek trzech członków zarządu 11 bit studios sprzedało w transakcjach pakietowych łącznie 15,7 tys. akcji spółki po kursie 460 zł. Wartość całego pakietu to nieco ponad 7,2 mln zł.
Miechowski, prezes, 11bit, studios,wyniki, zysk

Grzegorz Miechowski, prezes i akcjonariusz 11 bit studios

W czwartek prezes Grzegorz Miechowski sprzedał pakiet 3 tys. akcji, Michał Drozdowski 5 tys. akcji, a Przemysław Marszał 7,7 tys. akcji. Z całej trójki jedynie Przemysław Marszał zmniejszył zaangażowanie w spółkę poniżej 5 proc. W swoim portfelu ma obecnie 110,3 tys. akcji, czyli 4,82 proc. kapitału zakładowego spółki.

Jak dowiedział się StockWatch.pl, członkowie zarządu sprzedali niewielkie pakiety by zapewnić sobie środki na wykup akcji z Programu Motywacyjnego na lata 2017-2019. Akcje będą nabywane w II kwartale. Transakcję zdecydowano się już teraz, bo przed spółką i insiderami jest jeszcze okres zamknięty (14 maja spółka opublikuje raport za pierwszy kwartał).

Informacja o transakcjach z udziałem członków zarządu nie przeszła bez echa. W piątek po południu kurs akcji spółki spada o 3,3 proc. Około godz. 14:00 za jeden walor 11 bit studios płacono 462,50 zł. Notowania warszawskiego dewelopera od kilku miesięcy są na fali wznoszącej. Jeszcze na początku grudnia jedna akcja 11 bit studios kosztowała 347 zł. Obecnie kurs akcji jest o 33 proc. wyżej, a w środę testował szczyty z czerwca 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o 11bit)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR