KNF żąda zawieszenia obrotu akcjami 10 spółek

Komisja Nadzoru Finansowego skierowała do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie żądania zawieszenia obrotu akcjami 10 spółek: Baltic Bridge, Fast Finance w restrukturyzacji, Invista, Noble Financials, Novavis Group, One, Sfinks Polska, Elektrociepłownia "Będzin", Braster w restrukturyzacji oraz IDM.

KNF,zawieszenie, Winvest, fastfin, invista, ibsm, novavisgr, fmg, sfinks, bedzin, braster, idmsa,

KNF żąda zawieszenia obrotu akcjami 10 spółek

– Powodem zawieszenia było nieprzekazanie do publicznej wiadomości raportu rocznego lub skonsolidowanego raportu rocznego za rok 2020, bądź przekazanie niekompletnego raportu rocznego lub skonsolidowanego raportu rocznego za rok 2020 (tj. niezawierającego sprawozdania biegłego rewidenta z badania sprawozdania finansowego za 2020 rok), w terminie określonym przepisami prawa – czytamy w komunikacie.

Zawieszenie obrotu instrumentami nastąpiło od 5 maja 2021 r.

KNF podkreśliła, że raporty okresowe są dla inwestorów kluczowym źródłem informacji finansowych o spółkach notowanych na rynku regulowanym.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o bedzin, BRASTER, fastfin, fmg, ibsm, idmsa, Invista, novavisgr, sfinks, Winvest)

 • WIG20 koryguje wzrosty, CCC i LPP w defensywie

  Indeks dużych spółek koryguje wczorajsze mocne wzrosty, wciąż jednak utrzymując się powyżej 2.000 pkt. Wydłużenie o ponad tydzień lockodownu w Polsce nie wpłynęło na pogorszenie nastrojów. To dobry znak. Już czas zacząć uwzględniać scenariusz zakładający wiosenną zwyżkę WIG20 do 2.200 pkt. 

 • Sąd zatwierdził układ z wierzycielami Sfinksa. Kurs akcji mocno rośnie

  SFINKS Polska poinformował, że sąd zatwierdził układ z wierzycielami. Kurs akcji sieci restauracji rośnie w południe o 17 proc.

 • WIG20 pogłębia spadki, potężne wzrosty na ML System i Sfinksie

  Z każdą godziną notowań WIG20 pogłębia spadki, ściągany w dół przez KGHM, CD Projekt, banki i giełdy europejskie. Dużo lepiej radzi sobie mWIG40 i sWIG80. Prawdziwą gwiazdą sesji jest spółka ML System.

 • Kurs akcji Sfinksa wystrzelił. Wierzyciele przyjęli układ

  Podczas dzisiejszego zgromadzenia wierzycieli SFINKS Polska przegłosowano przyjęcie układu, który będzie realizowany po jego zatwierdzeniu przez sąd. SFINKS poinformował ponadto, że ponad 80 wierzycieli, których wierzytelności są objęte Grupą V, wybrało możliwość skonwertowania części wierzytelności na akcje; na skutek powyższego SFINKS przewiduje emisję ok. 6 mln akcji serii R.

 • sWIG80 najwyżej od 14 lat, w grze Allegro i Answear

  Odbicie na akcjach Allegro i wzrosty na europejskich giełdach windują w górę indeksy w Warszawie. sWIG80 jest dziś najwyżej od 2007 roku.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR