SPÓŁKA: fastfin

 • KNF żąda zawieszenia obrotu akcjami Fast Finance
  KNF żąda zawieszenia obrotu akcjami Fast Finance Omawiane walory:

  Komisja Nadzoru Finansowego skierowała do Giełdy Papierów Wartościowych żądanie zawieszenia obrotu, od 3 grudnia 2018 r., akcjami spółki Fast Finance SA z powodu nieprzekazania przez spółkę raportu za III kwartał.

 • Rodzina 500 plus – dobra zmiana dla windykatorów? Omawiane walory: , , , , , , ,

  1 kwietnia 2016 roku wszedł w życie rządowy program Rodzina 500 plus. Jego strategia w swoich założeniach ma wpłynąć na sytuację demograficzną w Polsce, jednak w rzeczywistości może zmienić także wiele aspektów życia gospodarczego naszego kraju, w tym m.in. wpłynąć na działalność spółek windykacyjnych.

 • Badanie: portfel inwestycyjny okiem inwestorów Omawiane walory:

  Czy reputacja firmy jest ważniejsza niż jej stabilne zyski? W jakim stopniu skład Zarządu i akcjonariatu jest istotny przy ocenie inwestycji w spółki notowane na giełdzie? O tych oraz innych elementach, na które należy zwrócić uwagę budując własny portfel inwestycyjny wypowiedzieli się w badaniu przeprowadzonym przez Fast Finance SA sami inwestorzy.

 • Relacja z czatu inwestorskiego z prezesem Fast Finance Omawiane walory:

  Na środowym czacie inwestorskim prezes Fast Finance, Jacek Daroszewski, spotkał się z użytkownikami serwisu StockWatch.pl. Przedstawiciel zarządu spółki windykacyjnej rozmawiał on-line o wynikach kwartalnych, strategii inwestycyjnej oraz planach związanych ze scaleniem akcji.

 • Fast Finance wykupił wszystkie obligacje serii C Omawiane walory:

  Obligatariusze Fast Finance odetchnęli z ulgą. Spółka w środowym komunikacie poinformowała o przekazaniu brakującej części należności wraz z odsetkami za obligacje FFI0113.

 • Raport tygodniowy z rynku Catalyst 21-27.I.2013 Omawiane walory:

  Gorącym tematem ubiegłego tygodnia na Catalyst były nieoczekiwane problemy z wykupem obligacji Fast Finance. Spółka przekazała dotychczas 98 proc. kwoty potrzebnej do wykupu papierów. W bieżącym tygodniu inwestorzy będą wypatrywać informacji o domknięciu feralnej transakcji.

 • Fast Finance finalizuje wykup obligacji serii C Omawiane walory:

  Dobra wiadomość dla obligatariuszy posiadających papiery Fast Finance serii C (FFI0113). Spółka działająca na rynku wierzytelności przekazała już 98 proc. kwoty potrzebnej do wykupu pechowych obligacji. Pozostała część ma trafić w przeciągu trzech dni roboczych.

 • Fast Finance nadal zalega z wykupem części obligacji serii C Omawiane walory:

  Za drugi w tym miesiącu incydent na Catalyst odpowiedzialna jest spółka działająca na rynku wierzytelności. Fast Finance z powodu utraty płynności nie wykupił wszystkich obligacji serii C (FFI0113). Według zapewnień prezesa spółki jest to sytuacja przejściowa, a zaległości zostaną uregulowane w przeciągu najbliższych kilku dni.

 • 20 spółek o najwyższej rentowności po wynikach kwartalnych Omawiane walory: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  Spółki działają dla zysku - tę prostą prawdę widać na notowaniach po każdym raporcie finansowym, który pokazuje nieoczekiwaną zmianę osiągniętego wyniku. Jednak w inwestowaniu ważniejsze jest podejście kompleksowe, które uwzględnia rentowność na wielu poziomach. StockWatch.pl po sezonie raportów kwartalnych wyłonił dwadzieścia asów parkietu pod względem osiąganej rentowności netto, EBITDA i ROE.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR