X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Lion’s Bank zamyka oddziały w trzech miastach

Opublikowano: 2018-08-09 17:20:41

Omawiane walory:

Od przyszłego tygodnia Lion’s Bank wprowadza zmiany organizacyjne w sieci oddziałów. Reorganizacja obsługi klientów dotyczy trzech miast: Warszawy, Gdańska i Lublina.

(Źródło: Lion’s Bank)

– Obsługa klientów warszawskiego oddziału Lion’s Banku przy ul. Domaniewskiej 39 zostanie przeniesiona do oddziału w Al. Jerozolimskich 63. Klienci oddziału znajdującego się na gdańskiej starówce, przy ulicy Stągiewnej 13/1 będą obsługiwani w placówce w Gdyni, zlokalizowanej przy Al. Zwycięstwa 241. Z kolei obsługa klientów lubelskiego oddziału przy ul. Jana Sawy 2 zostanie przeniesiona na ul. Zesłańców Sybiru 5. – poinformowało redakcję StockWatch.pl biuro prasowe Idea Banku.

Podobną zmianę bank wdrożył już w Łodzi, przenosząc obsługę klientów do oddziału przy ul. Drewnowskiej 58. Bank tłumaczy zmiany potrzebą biznesową i optymalizacją sieci.

– W dobie szerokiego dostępu do bankowości elektronicznej liczba spraw załatwianych w oddziałach banków spada. Aby zapewnić, tak istotną dla nas, jakość usług w placówkach, zdecydowaliśmy się skoncentrować tradycyjną obsługę klientów w jednym oddziale w danym mieście. Pragniemy podkreślić, że Lion’s Bank, należący do grupy Idea Bank, funkcjonuje bez zmian. Nie ma planów związanych z likwidacją brandu. – dodaje rzeczni prasowy Idea Banku.

>> Ponad 60 proc. zysku od początku 2017 r. – sprawdź ofertę portfela wzorcowego CFR w StockWatch.pl

Właścicielem marki Lion’s Bank jest Idea Bank, należący do grupy kapitałowej Leszka Czarneckiego. Idea Bank zadebiutował na rynku głównym GPW w 2015 roku.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o Ideabank)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku