Polyslash bliżej debiutu na NewConnect

Omawiane walory:

Krakowski producent gier złożył dokument informacyjny na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka zamierza zadebiutować na rynku NewConnect najpóźniej jesienią bieżącego roku. Obecnie Polyslash pracuje nad Mech Mechanic Simulator oraz Primitive Builder Simulator.

polyslash, debiut, gaming, New, COnnect, akcje

Dawid Cieślik prezes zarządu Polyslash. Fot. fb/Polyslash

– Złożenie Dokumentu Informacyjnego na GPW to już ostatni krok na naszej drodze do debiutu na małej giełdzie. Teraz czekamy na pozytywną decyzję giełdy dotyczącą dopuszczenia naszych akcji do obrotu. Liczymy, że uda nam się zadebiutować jeszcze w I półroczu tego roku, jednak bierzemy również pod uwagę to, że proces dopuszczenia na giełdę może się przedłużyć ze względu na panującą pandemię koronawirusa. W związku z tym debiut może nastąpić nieco później. Wierzymy, że do jesieni będziemy już na giełdzie, a inwestorzy będą mogli kupić nasze akcje bezpośrednio na rynku – mówi Dawid Ciślak, prezes zarządu Polyslash.

Polyslash jest autorem gry We. The Revolution. Jej akcja rozgrywa się w salach sądowych i na ulicach rozemocjonowanego Paryża czasu Rewolucji Francuskiej. Gracz wciela się w rolę sędziego Trybunału Rewolucyjnego, wydaje wyroki w sprawie zwykłych mieszkańców miasta, rewolucjonistów i arystokracji. Gra zebrała wiele pozytywnych recenzji oraz znalazła się na 2 miejscu na globalnej liście bestsellerów Steam. Gra została dostrzeżona przez polskie środowiska kulturalne – Dawid Ciślak, reżyser gry oraz prezes zarządu Spółki otrzymał nagrodę Paszport Polityki 2019 w kategorii Kultura Cyfrowa, właśnie za wyprodukowanie We. The Revolution.

– Nagroda tygodnika Polityka jest dla mnie, ale także całego zespołu Polyslash, bardzo dużym wyróżnieniem. Motywuje to do prac nad kolejnymi tytułami, aby dawać graczom jeszcze więcej jakościowych gier. Aktualnie wpieramy naszych kolegów z Art Games Studio w pracach nad Alchemist Simulator oraz pracujemy nad autorską produkcją Mech Mechanic Simulator. Już wkrótce podamy więcej szczegółów na jej temat – dodaje Dawid Ciślak.

Deweloperzy Polyslash pracują obecnie nad grami Mech Mechanic Simulator, Primitive Builder Simulator oraz jedną nieogłoszoną dotąd produkcją. Pierwszy tytuł pozwoli graczom wcielić się w mechanika mechów, ogromnych maszyn wykorzystywanych przez chciwe korporacje walczące między sobą o poszerzenie wpływów. Drugi tytuł pozwoli graczom wcielić się w rolę prehistorycznego inżyniera, którego zadaniem będzie tworzenie i rozbudowa własnej wioski. Cel to zapewnienie bezpieczeństwa tworzącego się plemienia. A wszystko w oparciu o ówczesną, prymitywną technologię konstruowania narzędzi i budynków. Polyslash będzie również wydawcą gry Alchemist Simulator autorstwa Art Games Studio.

Polyslash to studio z siedzibą w Krakowie. Największą produkcją studia jest gra We. The Revolution. Spółka w I połowie 2019 roku przeprowadziła kampanię crowdfundingową, w ramach której pozyskała ponad 2 mln zł na realizację kolejnych projektów.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Polyslash, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR