Rekordowa liczba pobrań gier T-Bull w grudniu 2016 r.

Omawiane walory: ,

Notowana na NewConnect spółka portfelowa Tech Invest Group – T-Bull osiągnęła w grudniu 2016 r. ponad 10 mln pobrań swoich gier, co w ujęciu miesięcznym daje najwyższy wynik w historii spółki. Łącznie do końca 2016 r. użytkownicy pobrali prawie 200 mln gier T-Bull.

Informacja prasowa, 11.01.2017 r.

T-Bull, jeden z największych w Europie producentów gier na platformy mobilne, wypracował w grudniu rekordową liczbę pobrań w wysokości 10,2 mln. Oznacza to, że w grudniu ubiegłego roku każdego dnia użytkownicy pobierali średnio ok. 330 tysięcy gier wrocławskiego dewelopera.

Ogromy sukces i tak duża liczba pobrań to efekt doskonałej znajomości rynku gier mobilnych oraz skutecznej strategii rozwoju Spółki, którą skrupulatnie i intensywnie realizujemy – powiedział Grzegorz Zwoliński, prezes Zarządu T-Bull.

Spółka udostępnia gry w modelu free-to-play, co oznacza, że można je darmowo pobrać a monetyzacja graczy odbywa się poprzez dodatkowe opcje gier oraz reklamy.

Jako jedyna spółka w Polsce i nieliczna na europejskim rynku, T-Bull może pochwalić się takimi wynikami: w ciągu zaledwie kilku lat działalności użytkownicy pobrali ponad 195 mln gier, z czego w 2015 r. było to 50 mln pobrań, a w 2016 r. aż 95 mln – powiedział Jacek Strzelecki, prezes Tech Invest Group.

TIG posiada 115.816 akcji T-Bull, co przekłada się na 10,51% kapitału tej spółki.

Tech Invest Group to notowana na NewConnect spółka, która prowadzi działalność inwestycyjną poprzez dokapitalizowywanie, głównie niepublicznych, podmiotów działających w różnorodnych segmentach biznesu, w połączeniu z operacyjnym wsparciem ich rozwoju.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT tbull, techinvgr, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • NCBR: W ramach 4. konkursu GameINN przyznano 154,38 mln zł dofinansowań

  Łącznie 43 projekty podmiotów z branży gamingowej zostały zakwalifikowane do otrzymania 154,38 mln zł dofinansowania w ramach 4. konkursu GameINN. Wartość projektów to 226,63 mln zł, poinformowało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Wśród dofinansowanych firm są m.in.: Moonlit, Artifex Mundi (dwa projekty), Carbon Studio (dwa projekty), T-Bull, Boombit, Techland i Klabater.

 • Piątek należy do maluchów, w grze Biomed, CI Games, T-Bull

  Mniejsze spółki z Biomed-Lublin na czele, absorbują prawie całą uwagę inwestorów i sprawiają, że piątkowa sesja na warszawskim parkiecie jest interesująca. Wśród giełdowych tuzów najbardziej gorącą spółką jest odreagowujące spadki LPP.

 • Odczyty PMI napędzają wzrosty na giełdach, w grze CI Games i T-Bull Giełdy w Europie, a wśród nich GPW, mocno rosną po publikacji dużo lepszych od prognoz czerwcowych indeksów PMI. W Warszawie pierwsze skrzypce grają blue chipy, ale świetnie radzą sobie również mniejsze spółki, w tym m.in. CI Games, T-Bull i Prairie Mining.
 • T-Bull miał 2,1 mln zł zysku netto w 2019 r.

  T-Bull odnotował 2,1 mln zł jednostkowego zysku netto w 2019 r. wobec 0,5 mln zł zysku rok wcześniej. Kurs akcji studia rośnie w piątek rano o 6,33 proc, a za jeden walor zapłacimy 21 zł.

 • T-Bull miał łącznie 10 mln pobrań swoich gier w marcu

  T-Bull miał łącznie 10 mln pobrań swoich gier w marcu, podała spółka. Łączna liczba pobrań całego portfolio przekroczyła 475 mln. Spółka zanotowała wzrost liczby pobrań o ponad 40 proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR