Starward Industries: Niezwyciężony zbiera pochlebne opinie na całym świecie

Omawiane walory:

We wrześniu Starward Industries ujawnił szczegóły swojego debiutanckiego projektu. Oprócz tytułu gry, spółka ujawniła wątek przewodni fabuły, pierwsze screenshoty z przebiegu rozgrywki oraz fragmenty oprawy muzycznej. Ogłoszenie odbiło się bardzo szerokim echem w Internecie, a gra została błyskawicznie zauważona przez największe media branżowe i przyjęta z ogromnym entuzjazmem.

Starward,Industries,Niezwyciężony,TheInvincible

Starward Industries tworzy grę opartą o powieść „Niezwyciężony” Stanisława Lema. (Fot. mat. prasowe)

Ponad tydzień temu na platformie dystrybucyjnej Steam pojawiła się oficjalna karta gry wideo pod tytułem “The Invincible”, czyli Niezwyciężony. W ciągu tygodnia od ogłoszenia, informacje dotyczące gry zostały opublikowane na ponad 250 stronach w ponad 20 językach, a jak dotąd 8 stron przeprowadziło wywiady z zespołem Starward Industries. O The Invincible napisały między innymi: GameSpot, IGN, PC Gamer, Game Pressure czy Rock Paper Shotgun. Opinie mediów są bardzo pozytywne.

– The Invincible przyrzeka wciągającą rozrywkę i nieliniową opowieść (…) Brzmi znajomo – GameSpot.

– Washington Post niedawno nazwał Lema geniuszem, zatem z pewnością zapowiada się to ciekawie – PC Gamer.

– Jest diabelnie ambitna (…). Starward ma nadzieję na kolejny sukces w adaptowaniu polskiej literatury do gier. Ja to kupuję – Rock Paper Shotgun.

– Następne publikacje są w trakcie przygotowywania i będą pojawiać się w Internecie oraz innych mediach w kolejnych dniach i tygodniach. Zasięg postów w oficjalnych kanałach społecznościowych, tj. na Facebooku i Twitterze, przekroczył 3 mln osób, w tym ponad 500 tys. interakcji i łącznie ponad 50 tys. polubień w niecały tydzień od ujawnienia gry. Oceniamy, że zainteresowanie grą jest bardzo wysokie, a jej odbiór jest wyjątkowo pozytywny – mówi Marek Markuszewski, prezes Starward Industries.

Zapowiedź ujrzała światło dzienne przy okazji obchodów 99. urodzin światowej sławy pisarza fantastyki naukowej, Stanisława Lema, na którego powieści oparta jest gra. Niezwyciężony, będący w produkcji od 2018 roku, jest retro-futurystycznym thrillerem rozgrywanym z perspektywy pierwszej osoby, którego akcja dzieje się na odległej planecie. Gra ma ukazać się na platformach PC, PlayStation5 and Xbox Series X w 2021 roku.

Starward Industries to niezależne studio tworzące gry komputerowe Premium Indie. Pomysłodawcą firmy, prezesem oraz szefem pierwszego projektu jest Marek Markuszewski – w przeszłości m.in. senior producer w CD Projekt Red oraz współzałożyciel krakowskiego oddziału tej firmy. W skład zespołu produkcyjnego wchodzą bardzo doświadczeni twórcy, którzy odegrali istotną rolę przy produkcjach takich firm, jak CD Projekt RED, Reality Pump, Bloober Team czy Techland.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Starward, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR