United Label debiutuje na NewConnect

Omawiane walory: ,

Akcje wydawcy gier na konsole i PC z grupy CI Games zadebiutują dziś na NewConnect. Będzie to pierwszy debiut w 2021 roku i 373. spółka notowana w alternatywnym systemie obrotu. CI Games, główny akcjonariusz spółki, poinformował o podpisaniu półrocznych umów lock-up na wszystkie akcje.

AKTUALIZACJA

Pierwsze transakcje na akcjach United Label zawarto po kursie 18,99 zł. W kolejnych minutach notowania cofnęły się wyznaczając dołek na poziomie 17,32 zł.

Uroczystość pierwszego notowania akcji United Label rozpocznie się o godz. 11:30 i będzie transmitowana za pośrednictwem YouTube GPW.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że 2021 r. rozpoczynamy dołączeniem do grona spółek notowanych na NewConnect. Dziękujemy inwestorom, którzy obdarzyli nas zaufaniem podczas czerwcowo-lipcowej kampanii crowdinvestingu. Ostatnie dwa lata były dla nas niezwykle intensywnie. Konsekwentnie budujemy atrakcyjne portfolio gier oraz reputację wydawcy – komentuje Tomasz Litwiniuk, prezes United Label.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Pierwsza gra z portfolio United Label, Röki, miała premierę na platformie PC w lipcu 2020 r., a w październiku gra zadebiutowała na platformie Nintendo Switch. Tytuł wg. danych z 6 stycznia 2021 r. sprzedał się w ponad 33 tys. sztuk, generując blisko 1,1 mln zł przychodów dla wydawcy.

United Label w najbliższych miesiącach planuje wydanie gry Eldest Souls. Gra ma ukazać się jednocześnie na Nintendo Switch oraz PC. Oprócz premiery Eldest Souls, w 2021 r. mają się ukazać także Tails of Iron i Horae, z czego ta pierwsza będzie największą wydawaną grą przez United Label, zarówno pod kątem budżetu produkcyjnego, jak i planowanej kampanii reklamowej.

Główny akcjonariusz spółki CI Games mając na względzie interes inwestorów oraz potwierdzenie intencji zaangażowania kapitałowego zawarł półroczny lock-up na posiadane akcje spółki, odpowiadające 78,34 proc. wszystkich akcji.

United Label to platforma wydawnicza przeznaczona dla niezależnych deweloperów gier indie. Spółka należy do Grupy CI Games.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o CIgames, unitedlabel)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR