Bloober Team: W Blair Witch zagrało już ponad 1 mln graczy

Omawiane walory:

Dotychczas w Blair Witch od Bloober Team, na wszystkich platformach oraz w ramach Xbox Game Pass zagrał już ponad milion graczy. Horror krakowskiego studia już dziś zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch.

Bloober, Team, wishlist, Blair, Witch

(Fot. mat. prasowe)

Gra bazująca na uniwersum horrorów z lat 90’ była nominowana w krajowych i zagranicznych konkursach oraz zdobyła szereg statuetek, min. w plebiscycie organizowanym przez portal Graczpospolita.pl, w tym tytuł gry roku i wyróżnienia za najlepszą oprawę dźwiękową, wizualną oraz fabułę. Tytuł pojawił się dotychczas na konsolach Xbox One, Playstation 4 i komputerach osobistych. Zgodnie z zapowiedzią, największa dotychczasowa gra Bloober Team wspiera wszystkie możliwości Nintendo Switch, w tym HD Rumble, tryby TV, tabletop i handheld oraz ekran dotykowy w menu gry.

– Niezmiernie cieszy nas, że nasza produkcja stała się tak popularna. To rezultat między innymi starannie zaplanowanego planu marketingowego. Od czasu wydania Blair Witch podpisaliśmy liczne umowy z kluczowymi partnerami, w tym z Microsoftem. Ukazała się jej wersja pudełkowa. Otworzyliśmy się też na niezwykle znaczące rynki azjatyckie, na których bardzo ceni się horrory psychologiczne. Dzisiaj gra debiutuje też na kolejnej platformie – Nintendo Switch. Gra została zapowiedziana przez Nintendo na ich cyfrowym wydarzeniu oraz przez największy portal społeczności Nintendo na Świecie, Nintendolife, który pokazał ekskluzywnie materiał z wersji Switch. – mówi Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

Z okazji premiery na Nintendo Switch, gra jest obecnie dostępna w cenie promocyjnej – 10%. Cena regularna wynosi 29.99 EUR/USD.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT BLOOBER, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR