Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Gerda

Gerda

Ostatnie 10 wpisów
pandorinium napisał(a):
A w tle jeszcze ciągłe narzekanie, a podobno nie powinno się interesować spółkami, które są kiepskie i nie dadzą zarobić. :D

Masz rację, o spółkach tylko dobrze trzeba pisać...3some

Mam nadzieję, że gry które tworzą są lepsze niż ich strona internetowa...Sick

Lukasz Konopko napisał(a):
To standardowa funkcja wielu forów internetowych. Dawno temu tak zostało skonfigurowane i tak jest. Przeszkadza to w jakiś sposób?

Przeszkadzać nie ale nie wiem czemu ma służyć i może warto się zastanowić czy przynosi wartość i nie zamienić na coś innego

Tak się zastanawiam, po co są statusy użytkowników ? Chodzi mi o te Opętany, Krasnomowca itp. Rozumiem ze biorą się od ilości napisanych postów ale czy aby na pewno są potrzebne ?

Jutro o 13:12

Krewa, czy wykres nie kłóci się trochę z oznaczeniem? Sugerujesz na wykresie oznaczony na zielono obszar 89 -92, a prawa oś pokazuje to jako poziom powyżej 94 zł.

Na pewno najważniejsza informacja w tym roku jak nie w ciągu kilku ostatnich. Mabion złożył wniosek do EMA i jest gotowy na sprzedaż swojego leku na rynek europejski. To kolejny milestone za który dostanie pieniądze od swojego partnera Mylan. Kolejne kroki to spotkanie z FDA oraz podpisanie umów na partnering na resztę świata

www.publicnow.com/view/1CA0003...

Nie wiem czy ktoś z Was zdaje sobie sprawę ale KK też sporo zainwestował w akcje GetBack i taka sytuacja nie jest mu na rękę ale pewnie on sobie poradzi

W takim razie nie zaobserwowałem ze codziennie coś dokładasz. Wiem ze jest analiza na życzenie bo z niej korzystam ale nie dostrzegałem tych pozostałych.

Z analizami na życzenie jest tak, a przynajmniej mam takie wrażenie, ze 85% ma wydźwięk negatywny i ciężko jest znaleźć coś dla siebie ;)

I nie, nie chodzi mi o to żebyś teraz zmienił taktykę i zachęcał do kupna Prochnika czy KOV ale po prostu mam poczucie ze nic ciekawego nie udaje się nam wyłapać a sporo spółek odjeżdża niespodziewanie.

Możliwy jest powrót do tematu spółki dnia? Chodzi mi o codzienną analizę techniczną interesujących walorów

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 22 września 2019 10:57:12
Liczba wpisów: 488
[0,15% wszystkich postów / 0,15 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,088 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d