pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

mlutek68

mlutek68

Ostatnie 10 wpisów
to ten komunikat tak pozytywnie wpłynał na walor, ze dzis taki wzrost i znowu spory wolumen czy tez raczej podbitka a pożniej ruch w kierunku 42.
pozdrawiam

HEJ co znowu sie dzieje dzisiaj walorem? taki wodospad? na realizację zysków to raczej nie wygląda spory wolumen, czy jakieś nieciekawe info?
Pozdrawiam

Hej aż takie dzisiaj rozczarowanie wynikami ze mamy minus 10% ?
wygląda na wodospad:( przecież wyniki nie są zle wiec nie wiem czego oczekuje rynek, czyżby jakaś nowa informacja albo cos sie szykuje kiepskiego?

HEJ jakieś nowe info lub nowinki ? bo coś sie dzis ruszuło nie wiem z jakiego powodu. jakieś większe zakupy czy tez podbitka?

To te kiepskie informacje tak dołują kurs czy jakieś inne wiadomości?
Moge prosić o linka do tego info bo nie mogę znaleźć na necie a niestety jak widać kurs pikuje ku dołowi pewnie będzie testowanie 350 oby nie nizej

Jakies nowe info w sprawie spółki? bo po spadkach znowu walczymy z górnym oporem

Oj chyba nie tak wczesnie te wzrosty...
Wojtek nieco inaczej to widzi i moze byc trudno...
Ja jestem nieco większym optymistą chociaz na pewno nie fachowcem:( bo podobnie tez było na 11Bit w zasadzie do premiery kurs stal w miejscu w później mocno wystrzelił...oby na CDR było podobnie...
a tutaj takie info znalezione na necie ciekawostki z CDR
W najbliższym czasie mamy DODATKOWO parę dużych (oficjalnie zapowiedzianych) wydarzeń związanych z CDR, po których można spodziewać się czegoś kreującego wzrosty:

Targi Madrid Games Week – 3-6 października
Targi Igromir (Moskwa, Rosja) – 3-6 października
The Finest CEElection Investor Conference – Wiedeń - 9 października 2019
PREMIERA WIEDŹMINA 3 na konsolę Nintendo Switch - 15 października
Premiera mobilnej wersji GWINTA: Wiedźmińska Gra Karciana - 29 października
Targi Paris Game Week (Paryż, Francja) – 30 października – 3 listopada
Premiera gry na urządzenia mobilne produkowanej przez studio Spokko (jesień br?)
Targi EGX Berlin 2019 1 - 3 listopad 2019
Berenberg Video Gaming Conference – Londyn - 6 listopada 2019
Skonsolidowany raport kwartalny za III kwartał 2019 - 21 listopada
Mocna kampania marketingowa „Cyberpunka” od początku 2020 r.
PREMIERA CYBERPUNKA 2077 - 16 04 2020 r !!
Równocześnie Cyberpunk 2077 pojawi się na Google Stadia (?)
Premiera papierowej gry rpg Cyberpunk Red
Kilka dni po światowej premierze gry ukaże się książka „World of Cyberpunk 2077” - 21 kwietnia 2020
Gra karciana Cyberpunk 2077 — Afterlife zadebiutuje w 2020 roku.
Atmosferę podgrzewa też tajemnicza gra AAA od CD Projekt z premierą do 2021 r nad którą już pracuje 40 osób. (Wiedźmin 4 lub Cyberpunk online-multiplayer?)
wyglada wiec ciekawie oby tylko na rynku tez było podobnie:)

No i mamy juz raport
Jak ogolnie oceniacie? ciekawe jak zareaguje jutro rynek czy w koncu pęknie na dobre te 400 i sie oddalimy bo cos dzisiaj było kiepsko

11bit studios miało 1,97 mln zł zysku netto, 2,93 mln zł zysku EBIT w II kw. 2019 r.
11bit studios odnotowało 1,97 mln zł jednostkowego zysku netto w II kw. 2019 r. wobec 25,9 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.
Zysk operacyjny wyniósł 2,93 mln zł wobec 30,98 mln zł zysku rok wcześniej.

Przychody ze sprzedaży sięgnęły 16,56 mln zł w II kw. 2019 r. wobec 43,48 mln zł rok wcześniej.

W I-II kw. 2019 r. spółka miała 6,41 mln zł jednostkowego zysku netto w porównaniu z 24,92 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 30,74 mln zł w porównaniu z 45,73 mln zł rok wcześniej.
"Bardzo dobra sprzedaż "Frostpunka", "Moonlightera" i "This War of Mine" w I półroczu 2019 roku, uzupełniana przez przychody ze sprzedaży pozostałych gier z portfela sprawiły, że w tym okresie 11 bit studios S.A. zanotowało 30 738 966 zł przychodów ze sprzedaży. Koszty operacyjne w I półroczu 2019 roku sięgnęły 22 213 016 zł. Były o 38,8% większe niż w analogicznym okresie 2018 roku. Główną pozycją kosztów operacyjnych spółki w pierwszych sześciu miesiącach 2019 roku były usługi obce. Wyniosły 11 948 337 zł czyli były o 72,39% większe niż rok wcześniej. Absolutnie dominującą częścią usług obcych tantiemy należne producentowi "Moonlightera" z tytułu bardzo dobrej sprzedaży gry w tym okresie. Istotną pozycją kosztów operacyjnych 11 bit studios S.A. w I półroczu 2019 roku były też wynagrodzenia (6 185 241 zł), która to pozycja uwzględnia również niegotówkowe rezerwy (4,1 mln zł) tworzone na poczet kosztów Programu Motywacyjnego na lata 2017-2019 roku. Spółka rozpoczęła tworzenie wspomnianej rezerwy począwszy
od II kwartału 2018 roku. Zauważalną, daleko większą niż rok wcześniej składową kosztów operacyjnych spółki była też amortyzacja. W I półroczu 2019 roku wyniosła 3 038 143 zł wobec 1 388 989 zł przed rokiem. Zmiana wynikała z objęciem (począwszy od II kwartału 2018 roku) amortyzacją wydatków poniesionych na stworzenie "Frostpunka" i "Moonlightera" - czytamy w raporcie.
"Wyższe koszty operacyjne w zestawieniu z nieco niższymi niż rok wcześniej przychodami ze sprzedaży sprawiły, że zysk operacyjny 11 bit studios S.A. w I półroczu 2019 roku sięgnął 8 679 891 zł wobec 30 182 797 zł w I półroczu 2018 roku wcześniej. Na poziomie netto 11 bit studios S.A. w pierwszych sześciu miesiącach 2019 roku zarobiło 6 413 255 zł wobec 24 916 340 zł w I półroczu 2019 roku" - czytamy także.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews

Hej Witajcie, macie jakieś nowe info w sprawie Pure? cos sie zacieło albo jakieś przecieki bo dzisiaj poszedł duzy pakiet po 9-tej i kurs wstrzymany , widełki dolne...

Wiesz wczoraj nie spojrzałem na wykres i obroty wiec nie wiedziałem co się dzieje, jak dziś zauważyłem szpulkę to bylem zaskoczony, a oczywiście później zobaczyłem ze ktos rzucił maly pakiecik na koniec, i pewnie masz racje zeby zachwiać kurs, ciekawe czy beda jeszcze nizej testowali.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 14 grudnia 2019 00:49:22
Liczba wpisów: 116
[0,03% wszystkich postów / 0,15 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,777 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d