Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

mlutek68

mlutek68

Ostatnie 10 wpisów
Oj jesli do konca tygodnia nie bedzie konkretnego ruchu w gorę to cos mi sie wydaje ze wkrotce bedziemy znowu testowali dolną bandę:( i nie wiem czy przypadkiem jej nie wybijemy....
obecnie nie ma nowych newsów:( ...okres letnie wiec dopiero raport połroczny a tym bardziej za 3 kw mzoe cos zmieni zwłaszcza ze bedzie blizej do inauguracji CP

Hej jakies nowe info, ze tak PZU odbiło? ktos cos wie? wydawalo się ze bedzie spadac ponizej 39, a tymczasem nastąpiło odbicie od 40...to tylko korekta spadku, czy też cos wiekszego sie szykuje?

Hej, jakies nowe informacje negatywne czy jak ze tak kurs nurkuje i chyba próbuje wybijac 128

Raport i wyniki dla rynku obojętne, niezbyt duże zainteresowanie..
myślałem ze może wybija 400 i podejdą nieco wyzej ale nic sie nie zmieniło...
Czy jest coś co ruszy jeszcze ten kurs? w zasadzie w najbliższym okresie cisza i spokoj wiec obawiam sie czy aby nie bedzie korekta...a Wy co o tym myslicie..?
Pozdrawiam

Oj faktycznie maiales racje dzisiaj spore odbicie,
Pewnie trzeba poczekać z oceną, ale to być może pierwszy krok do negacji takich spadków i nadal pozostaniemy w tym trójkącie.

Oj walor idzie mocno do góry po tych wynikach, ciekawe czy na trwale wybije 12 albo może znowu powróci powyżej 14 bo na obecna chwilę 13,50 i dość spory wolumen jak na początek sesji...moze faktycznie komus zależało na skupieniu akcji i z tego powodu taki spadek

Na razie Wig spada, więc i tak kurs się dobrze trzyma, raz tylko testował 200 i chyba w ciągu miesiąca niewiele sie zmieni bo czekamy na
skonsolidowany raport kwartalny za I kwartał 2019. 23 maja 2019 a przedewszystkim na
E3 Expo największe targi przemysłu gier komputerowych i wideo. 11 - 13 czerwca!.
Jeśli targi niczym ciekawym nie zaskoczą to może być wtopa i spora korekta , a jesli czyms zaskocza tak jak obiecują (moze datą premiery ) to faktycznie moze szybko ustanowic szczyty i iśc chyba w okolice 250 , chociaz ja nie jestem ekspertem wiem moge sie mylic...Kolega Krewa na pewno wyciaga lepsze wnioski.
Pozdrawiam wszystkich i zycze sobie i innym udanych dalszych wzrostów pod CP.

To moze jutro kurs przełamie 12zł i znowu powróci stopniowo do wzrostów bo ta korekta była stanowczo zbyt duza, myślałem ze na 12 się zakończy, albo moze to była specjalna wyprzedaz przed wynikami aby wystraszyc ludzi i pozbierac przed wynikami, Jak sądzicie ,,,,

Oj kolego Baks nie przesadzaj:)
wierzyłem w rekomendacje ma Bit do momentu jak nie spadło z 500 do 250...a przecież miało być 750 i dalsze wzrosty....
Poprzednie raporty tez wcale nie były az takie zle a mimo tego spadło sporo...dlatego tez jestem zdziwiony ze tak to wszystko zareagowało i byłem ciekaw opini kolegów..
a Niby jakie inne forum jest lepsze do wymiany zdan jak nie tutaj....?
bylem np na bankierze, ale jak to przeczytalem co piszą to po roku mi sie odechciało czytac... tutaj widze ze sa normalni ludzie wiec myslem ze sie wymienimy doswiadczeniami i przeczuciami:)...
na innych tez nie jest zbyt ciekawie...
pozdrawiam Baks:) i pisz bardziej otwarcie kasy z zysków Ci nie zabiorę dla wszystkich starszy jesli bedziemy szli z prodem:)

Hej jak sądzicie do ilu ew może dojść z powodu eufori wyników? bedzie podchodziło pod 400? czy raczej za kilka dni korekta ... dzisiaj rosło to jak szalone...
podobnie jak wczoraj na CDP, dzisiaj troche spokojniej ale pękło 200 ciekawe na jak długo...
Pozdrawiam wszystkich...
Szkoda ze tak jak pisze Wojtek, na pozostalych walorach posucha...chyba Wig20 tez bedzie zmierzał w ok 2250 i być moze dopiero wtedy wkroczy większy pieniądz z zachodu.

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 20 czerwca 2019 16:36:25
Liczba wpisów: 48
[0,01% wszystkich postów / 0,08 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,365 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d