pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Premier02

Premier02

Ostatnie 10 wpisów
Murphy to podstawa, ale zanim sięgniesz po niego, zapoznaj się z książką Eldera
A czemu akurat w tej kolejności? Czy należy rozumieć że Elder powinien być podstawą dla początkujących graczy i od tej lektury początkujący powinien zaczynać?

Spotkałem się z opinia ze Murphy to najlepsza książka dla poczatkującego o analizie technicznej.
Czy jest to prawdą?
Czy jest jakaś inna która z ta może konkurować?

W temacie analizy technicznej warto dodać, że do dzisiaj trwają zapisy na nasze szkolenie "Skuteczna analiza techniczna – szkolenie onlin
Przy moim obecnym poziomie wiedzy lepiej zainwestować w książki i wziąć udział w następnym szkoleniu
niż liczyć że może się coś zrozumie.

Lata temu (już chyba 25 albo 26 lat temu) zaczynałem głębszą znajomość od tej pozycji w wydaniu WIG Press.

Ten link nie działa. Możesz podać tytuł i autora książki? Coś mi mówi że autorem może być Murphy.

Czy ktoś może polecić książkę o tej analizie dla zupełnie początkującego? Wydaje mi się że większość tego rodzaju kursów wymaga jednak minimum już posiadanej wiedzy.

Tytuł jest taki żeby Dom Maklerski "czegoś nie zgubił" a nie żeby klient coś znalazł. Przez chwilę też myślałem że nie dostałem aż poszukałem po spodziewanej kwocie. Znalazłem ale z tytułu przelewu już bym się nie domyślił że to dywidenda.

Sprawa się wyjaśniła. "Wielkie" money.pl pomyliło nazwy spółek i dywidendę 0,22 zł na akcje przypisało Budimexowi a chodziło tu o Unibep.

Dziwna sprawa. Money.pl twierdzi że akcjonariusze Budimexu zadecydowali o wypłacie dywidendy uwaga:
0,22 zł na akcję. Zaskoczony udaje sie na stronę internetową Budimexu z której dowiaduje się że Walne się dopiero odbędzie 18 czerwca br. No więc "zadecydowali" czy nie?

Czy w tabeli związanej z dywidendą przy Lentexie nie ma błędu? Wydaje mi się że dzień wypłaty dywidendy (14.07) wyprzedza dzień dywidendy (23.07). Może ktoś zerknąć?

"Inwestorzy lubią jak spółki wypłacają dywidendy. Sama możliwość podzielenia się zyskiem jest niezbitym dowodem na dobrą kondycję przedsiębiorstwa. Także skup akcji własnych świadczy o generowaniu nadwyżek gotówki w spółce. Przeprowadzenie operacji skupu akcji w celu ich umorzenia niesie także dodatkową informację dla inwestorów. Zazwyczaj jest to znak, że zarząd oraz główni akcjonariusze spółki uważają, iż jej obecna cena rynkowa jest niska, czyli jest poniżej wartości godziwej.
Ponadto, umorzenie wykupionych akcji zmniejsza kapitał własny spółki, czyli zwiększa wartość wskaźników, takich jak ROE. Wpływa też pozytywnie na wartości wskaźników wartości rynkowej np. C/Z. Poprawia też postrzeganie spółki przez analityków."

To sucha definicja bo tylko tyle wiem.

Podaj link do tej informacji. Nie bardzo na stronie moge odszukać.

A ten kurs euro to jest kurs kupna, sprzedaży czy średni w NBP?

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 28 września 2020 14:54:10
Liczba wpisów: 33
[0,01% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,302 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +134,06% +26 811,20 zł 46 811,20 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d