pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

annadw

annadw

Ostatnie 10 wpisów
Ktoś kilka tygodni temu pisał, że chciałby grać short na Mercator (orzech może?) - no to będzie taka możliwość :)
www.stockwatch.pl/wiadomosci/g...
Cytat:
5 października do obrotu trafią po trzy serie kontraktów terminowych na akcje Biomedu-Lublin, Mercatora i X-Trade Brokers. Serie będą wygasać kolejno: 18 grudnia 2020 roku, 19 marca 2021 roku i 18 czerwca 2021 roku. Liczba akcji przypadających na jeden kontrakt w wypadku Mercatora wynosić będzie 10, a w wypadku Biomedu Lublin i X-Trade Brokers – 100.

Raczej na razie nie ma co liczyć. Słabe wyniki, obawa przed kolejną falą, obawa przed emisją nowych akcji raczej nie wywinduje kursu.

Nie wiem, czemu nie zapisał mi się cały wykres, więc zrzut z Trading:

kliknij, aby powiększyć

Analityk Fundamentalny napisał(a):
Przypomnę jednak, ze od marcowego dołka urosła o 100% - oczywiście w porównaniu do Mercatora czy jakiś wynalazków z NC to niewiele - ale w portfelu niektórzy lubią również mieć (przynajmniej czasami) stabilne, dobrze rozwijające się spółki.

Ja wolę porównywać z lutym, bo od dołków marcowych odbiło się masę spółek. I tu już wchodzimy na poziom porównania 13,5 vs 14,5 zł.
Niemniej ważniejsze IMO jest zachowanie kursu na przestrzeni lat. I tu już jest mało różowo, bo poza wyskokiem w 2007, od 2008 kurs jest niemal w stałym kanale. Czyli w praktyce zarobek jest - jak rozumiem - przede wszystkim z dywidendy. I jeśli to komuś wystarcza - ok. Ale ja nadal uważam, że jak na spółkę ze stabilnymi wzrostami zysków, to kurs stanowczo tego nie oddaje.

kliknij, aby powiększyć

Przemtrad napisał(a):
do 31 lipca chcieli sie jeszcze dodatkowo dopakować tańszym przedłużeniem Smarta.
Przyszłość Allegro zalezy w dużej mierze od Amazona i eBaya. Jeśli wejdą poważniej w Polski rynek to Allegro moze mieć kłopoty.

Ebay „wchodził” już dwa razy, oba niezbyt udane, więc akurat tu chyba Allegro nie ma wielkich powodów do obaw. Prędzej Amazon, ale pytanie, czy opłaca się im wejść „bardziej”.

Nanako napisał(a):
Tylko, dlatego że nie ma ksiąg, których nie mogą odzyskać.

A z jakiego powodu nie mogą odzyskać tych ksiąg? To trochę dziwna sytuacja...

Mam wrażenie, że ta spółka jakby była poza wszelką uwagą inwestorów. Już wcześniejsze raporty były świetne, a w kursie praktycznie niezauważalne.

Właśnie zobaczyłam, że strona CC jest tylko wizytówkowa, więc nie da się znaleźć ludzi, ale myślę, że można napisać z pytaniem kto odpowiada teraz za Coal (w sumie teraz zobaczyłam, że info, które miałam ściągnięte też nie jest z tego roku, więc mogło się zmienić.

Z Eleną z PRu miałam kontakt rok temu, póżniej nie potrzebowałam. Prasowo w Polsce obsługuje ich CC Group, pod ostatnimi informacjami (są na stronie) jest podpisany Piotr Piotrowski, jest do niego mail i telefon.

@olo - niezupełnie. Odpowiedzialność członków zarządu jest nie tylko wobec osób (podmiotów) trzecich, ale i wobec spółki. I od tego spółka nie ubezpiecza zarządu.

A ubezpieczenie jest też od sytuacji, w której spółka zbankrutuje, nie może uregulować, to wierzyciele mogą dochodzić zobowiązań z prywatnych majątków zarządu. I tak naprawdę przede wszystkim w tym wypadku ubezpieczenie działa, o ile zarząd nie doprowadził celowo do jej upadku.

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 5 października 2020 23:44:06
Liczba wpisów: 52
[0,01% wszystkich postów / 0,35 postów dziennie]
Punkty respektu: 3

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,468 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,27% +26 453,47 zł 46 453,47 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d