7Levels w drugiej publicznej ofercie sprzedaży akcji planuje pozyskać do 4 mln zł

Omawiane walory:

7Levels, krakowski developer i wydawca gier specjalizujący się w produkcjach na konsolę Nintendo Switch, opublikował dokument informacyjny. Zapisy na akcje zostaną przeprowadzone w dniach 06 – 20 października 2020 r., a dodatkowy kapitał pozyskany z emisji będzie przeznaczony na produkcję nowego autorskiego tytułu, rozwój segmentu działalności wydawniczej oraz powiększenie zespołu.

7levels, gaming, akcje, emisja,

7Levels w drugiej publicznej ofercie sprzedaży akcji planuje pozyskać do 4 mln zł

– Podstawowym celem emisji jest rozszerzenie bieżącej działalności 7Levels. Dzięki zaktualizowanej strategii rok 2020 jest dla nas przełomowy, dlatego idziemy za ciosem. Pozyskane środki pieniężne będą w dużej mierze przeznaczone na produkcję najnowszego projektu, który zadebiutuje nie tylko na konsoli Nintendo Switch, ale także na innych platformach. – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

Spółka w bieżącym roku przeszła metamorfozę, a najważniejszą nowością było znaczne zwiększenie ilości portowanych i wydawanych produkcji na konsolę Nintendo Switch. W wyniku tego, w tym roku szereg tytułów ujrzy światło dzienne. Do obecnych na rynku tegorocznych portów na Nintendo Switch: Inbento, Solitaire TriPeaks Flowers, Crowdy Farm: Rush, Crowdy Farm: Puzzle, dołączą także: Football Cup 2020 oraz Warplanes WW1: Sky Aces.

>> PROMOCJA! Do końca września kup abonament półroczny do Strefy Premium StockWatch.pl, a drugie pół roku otrzymasz gratis!

7Levels nie zapomina jednak o posiadanych IP i w najbliższych miesiącach na komputerach osobistych i konsoli Xbox One pojawią się port ich autorskiej produkcji – Jet Kave Adventure. Poza portami spółka pracuje również nad kolejną dużą grą, której zakończenie produkcji planowane jest na przełom 2021/2022.

– Obecnie skupiamy się nad opracowaniem grywalnego prototypu kolejnego dużego projektu. Opracowujemy go z myślą o wszystkich obecnych na rynku platformach oraz o konsolach nowej generacji. Będzie to największy i najdroższy zrealizowany dotychczas projekt studia, w którym połączymy zdobywane przez lata doświadczenie oraz unikalne umiejętności naszego zespołu. W grze łączymy elementy platformowe oraz przygodowe w niezwykle oryginalnym otoczeniu. Planujemy również wykorzystać nietypowe mechaniki, które – mamy nadzieję – pozytywnie zaskoczą graczy. – kontynuuje wiceprezes 7Levels.

W przyszłości, aby jeszcze mocniej zoptymalizować produkcję oraz zmniejszyć koszty, spółka planuje wykorzystać swoją tajną broń, na którą dostała wsparcie w ramach programu GameINN w 2019 roku. Innowacyjny system do półautomatycznego tworzenia poziomów do gier platformowych, który został dofinansowany w wysokości ponad 1,6 mln zł. Ma za zadanie ma przede wszystkim wspomóc kluczowych pracowników zespołu, pozwalając im na dopracowanie najważniejszych aspektów nadchodzącej produkcji.

– Jest to projekt, który w znacznym stopniu pozwoli nam zoptymalizować proces produkcyjny przy kolejnych projektach. Zaoszczędzony czas będziemy mogli wykorzystać na jeszcze lepsze dopracowanie szczegółów lub implementację większej ilości funkcjonalności – kończy wiceprezes 7Levels.

Cena emisyjna zostanie ustalona 6 października. Zapisy na akcje przyjmowane będą osobiście w siedzibie spółki bądź w formie elektronicznej – poprzez wypełnienie formularza na stronie spółki. Środki z emisji zostaną przeznaczone na produkcję projektów, bieżącą działalność studia, oraz zwiększenie zespołu produktowego.

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo, specjalizujący się w produkcji gier platformowych. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od czerwca 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT 7levels, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR