Akcje KSG Agro na GPW wracają na notowania ciągłe

Omawiane walory:

Zarząd giełdy dokonał okresowej weryfikacji płynności akcji spółek notowanych na giełdzie. W wyniku przeprowadzonej weryfikacji akcje 5 emitentów, w tym ukraińskiego agroholdingu KSG Agro, przestały być kwalifikowane do Strefy Niższej Płynności. To oznacza, że akcje KSG Agro wracają z tak zwanych “dwóch fixingów” do systemu notowań ciągłych.

ksgagro, notowania, akcje,

Akcje KSG Agro na GPW wracają na notowania ciągłe

Zmiana systemu notowań dla KSG Agro nastąpi począwszy od sesji giełdowej w dniu 1 lipca 2020 roku.

– Powrót do notowań ciągłych to wskaźnik zaufania do spółki konsekwentnie odbudowującej własną pozycję na rynku. Dziękujemy Zarządowi GPW oraz wszystkim inwestorom za takie zaufanie, lecz nie zamierzamy spoczywać na laurach — komentuje przewodniczący rady dyrektorów KSG Agro Siergiej Kasjanow.

Przypominamy też, że niedługo wcześniej holding KSG Agro okazał się na pierwszym miejscu w rankingu efektywności ukraińskich spółek publicznych branży rolniczej według redakcji magazynu TOP-100.

KSG Agro jest holdingiem rolniczym kontrolującym areał o powierzchni ok. 33 700 hektarów. Celem strategicznym Grupy jest wzmocnienie dominującej pozycji w regionach docelowych (m.in. dniepropietrowskim, kirowohradzkim) oraz doprowadzenie do powstania największego, pionowo zintegrowanego holdingu rolnego na terenie centralnej Ukrainy.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT ksgagro, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR