Co dalej z kursami Integer.pl i Rovese – analiza techniczna

Omawiane walory: ,

Pierwsze symptomy odwilży na parkiecie nie służą giełdowym maluchom. We wtorek indeks sWIG80 wlecze się za rynkiem. Niemniej zdaniem eksperta od techniki z Infinity8, to właśnie w tym gronie można znaleźć spółki z predyspozycjami do wzrostów.

Od kilku sesji indeks małych spółek zachowuje się zdecydowanie gorzej niż WIG20 czy mWIG40. Mimo to wśród maluchów jest kilku kandydatów z technicznym potencjałem do wzrostów. Zdaniem eksperta, ciekawie prezentują się kursy Integer.pl oraz Rovese.

Notowania pierwszej z nich zaliczyły na początku roku 15-proc. korektę. Jednak od marca kurs wrócił na ścieżkę wzrostów. Gorsza forma z początku roku była podyktowana słabszymi wynikami za IV kwartał, kiedy to zaciążyły koszty przyspieszenia realizacji projektu easyPack oraz odpisy. W ostatnim kwartale zeszłego roku na koncie spółki pojawiła się strata operacyjna w wysokości 3,5 mln zł. Jak tłumaczył prezes Integer.pl, przyspieszenie tempa wejścia na inne rynki nastąpiło ze względu na działania Amazona i Google, które również chcą się rozwijać w segmencie paczkomatów. Zarząd oczekuje, że wyniki za I kwartał będą zdecydowanie lepsze od tych z kwartału wcześniejszego i wolne od zdarzeń jednorazowych, które wystąpiły ostatnio (odpisy na nieściągane należności oraz na działalności zaniechanej w segmencie MVNO).>> Techniczną stronę waloru znajdziesz też w ATTrader.pl


Dalszy ciąg artykułu zawiera Analiza techniczna walorów Integer oraz Rovese wraz ze szczegółowym omówieniem i dostępny jest w abonamencie.

Kliknij tutaj aby zamówić abonament i uzyskać pełny dostęp do serwisu.

Niezdecydowany? Sprawdź listę funkcji i narzędzi, jakie zyskujesz dzięki abonamentowi.

Jeżeli posiadasz abonament, a nie widzisz tekstu, zaloguj się do serwisu.


StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT integerpl, rovese, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR