Detalion Games złożył dokument informacyjny na GPW

Omawiane walory:

Producent gier z grupy PlayWay złożył dokument informacyjny na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jeszcze w tym roku spółka zamierza zadebiutować na rynku NewConnect. W kwietniu spółka z sukcesem przeprowadziła kampanię crowdinvestingu na platformie CrowdConnect.pl, pozyskując w ramach całej oferty publicznej 1,4 mln zł.

detalion, games, gaming, akcje, debiut, newconnect,

Detalion Games złożył dokument informacyjny na GPW

– Złożyliśmy dokument informacyjny na GPW, teraz czekamy na decyzję w sprawie dopuszczenia do obrotu akcji spółki. Chcemy zadebiutować na giełdzie jeszcze w tym roku – komentuje Aleksandra Cwalina, prezes Detalion Games.

Flagowym projektem studia jest Nemesis: Mysterious Journey III, gra przygodowo-logiczna. Premiera gry planowana jest na I kwartał 2021 r.

– Oczywiście w trakcie przygotowań do debiutu nie zwalniamy tempa i koncentrujemy się na pracach finalizujących Nemesis. Chcemy przedstawić graczom oryginalny świat, oferujący im unikalne doświadczenie. Wiemy, że na rynku gier przygodowo-logicznych występuje duża luka pomiędzy tym, jakich produkcji oczekują gracze, a tym, jakie dostają. Jako doświadczony zespół z dużą wiedzą i know-how w zakresie tworzenia takich tytułów, wiemy jak ją zapełnić – dodaje Aleksandra Cwalina.

Do końca 2020 r. Detalion Games chce zadebiutować na rynku NewConnect. W kwietniu tego roku spółka pozyskała w ramach kampanii crowdinvestingowej 1,4 mln zł. Środki z emisji studio przeznaczyło na wydatki produkcyjno-marketingowe gry Nemesis oraz dalszy rozwój działalności produkcyjnej w zakresie nowych tytułów.

Detalion Games to producent gier z grupy PlayWay. Aktualnie spółka pracuje nad ukończeniem gry Nemezis: Mysterious Journey III, której premiera planowana jest na I kwartał 2021 r. Równolegle spółka prowadzi działania w zakresie preprodukcji gier z gatunku symulatorów. Model biznesowy studia zakłada premierę co najmniej 2 tytułów rocznie.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT DetalionGames, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR