Duality: Premiera gry Accident na Steam zaplanowana na 22 lipca

Omawiane walory:

Data premiery pełnej wersji gry "Accident" na platformie Steam została ustalona na 22 lipca. Natomiast premiera dodatku pt. "Amerykan Dream" do gry "BarnFinders" ukaże się 22 czerwca 2021 r

Fot. Duality

Przy wydaniu gry „Accident”, spółka pełni rolę współproducenta razem ze spółką Glob Games Studio oraz współwydawcy, razem ze spółką PlayWay. Duality jest właścicielem praw majątkowych do gry. Cena jednostkowa gry „Accident’ została ustalona na 14,99 USD.

– Ponadto zarząd informuje o ustaleniu daty premiery dodatku pt. ‚Amerykan Dream’ do gry ‚BarnFinders’ na 22 czerwca 2021 r. Duality jest producentem oraz wydawcą dodatku. Cena jednostkowa DLC została ustalona na 11,99 USD. Dodatek będzie zawierać m. in. 3 nowe mapy do odkrycia, nowe przedmioty do sprzedaży, naprawy, czyszczenia i montażu, a także kolejne elementy mechaniki rozgrywki – podsumowano w materiale.

Studio Duality Games rozpoczęło działalność w branży gier komputerowych w 2017 roku. Spółka jest związana z grupą PlayWay. W kilkunastoosobowym zespole pracują deweloperzy z doświadczeniem zdobytym w takich studiach jak People Can Fly, Flying Wild Hogs czy Platige Image. Spółka zadebiutowała na NewConnect we wrześniu 2020 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o Duality)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR