Energa dopina ofertę programu lojalnościowego adresowanego do inwestorów indywidualnych

Omawiane walory:

Energa wzorem Orlenu przygotowuje się do startu programu lojalnościowego dla akcjonariuszy. Gdański koncern swoim inwestorom zaproponuje ok. trzech tysięcy różnych świadczeń oferowanych przez MyBenefit.

Energa, energetyka, benefit, program, lojalnościowy

Energa dopina ofertę programu lojalnościowego adresowanego do inwestorów indywidualnych.

„Energa w Akcji!” to program lojalnościowy adresowany do inwestorów indywidualnych. Program ten ruszy już we wrześniu br.

W ramach oferty spółki inwestorzy indywidualni będą mogli skorzystać z około trzech tysięcy różnych świadczeń oferowanych przez MyBenefit – m.in. z biletów do kina i teatru, wstępu do ośrodków rekreacyjnych czy ofert wypoczynkowych w luksusowych hotelach. Oprócz tego, ich konto – w prowadzonej przez MyBenefit Kafeterii – zasilone zostanie kwotą 140 zł, do dowolnego rozdysponowania. Co istotne – nawet jeśli ktoś z uczestników zdecyduje się wystąpić z programu „Energa w Akcji!”, zachowa możliwość korzystania z oferty Kafeterii MyBenefit jeszcze przez 30 dni.

– „Energa w Akcji!” to pierwszy, tak szeroki i kompleksowy program lojalnościowy w kraju. Do tej pory żadna ze spółek energetycznych notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych nie wyszła do swoich akcjonariuszy z podobną inicjatywą. Mogę śmiało powiedzieć, że oferta, jaką obecnie przygotowujemy, będzie się wyróżniać kompleksowością i wyjątkowo szerokim wachlarzem proponowanych inwestorom świadczeń. Program ten adresowany jest bowiem do wszystkich, którzy spełnią określone regulaminem warunki –  – mówi Jacek Kościelniak, wiceprezes zarządu Energi.

>> Regulacyjne zlodowacenie – omówienie sprawozdania Energi po 4 kw. 2018 r.

Aby przystąpić do programu „Energa w Akcji!”, chętni muszą posiadać na rachunku inwestycyjnym w Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego, jako właściciel bądź współwłaściciel, przynajmniej 500 akcji Energi przez co najmniej pół roku. Przy obecnym kursie na GPW, to inwestycja rzędu 3,5 tys. zł, a więc znacznie mniejsza niż w wypadku programu Orlenu, gdzie inwestorzy muszą posiadać 50 akcji, wartych wg bieżącego kursu ok. 4,7 tys. zł.

Grupa Energa jest trzecim największym operatorem systemu dystrybucyjnego w zakresie dostarczanej energii i trzecim największym sprzedawcą energii elektrycznej do odbiorców końcowych. Całkowita zainstalowana moc wytwórcza w elektrowniach grupy wynosi ok. 1,34 GW.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT energa, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • Polski sektor energetyczny latami zrażał do siebie kolejnych inwestorów. Odbudowa wartości będzie długim procesem [WYWIAD]

  Kamil Kliszcz, dyrektor Departamentu Analiz BM mBanku w rozmowie z redakcją StockWatch.pl tłumaczy, dlaczego inwestorzy nagle pokochali akcje PGE, Taurona i Enei. Z ekspertem porozmawialiśmy też szerzej o sytuacji sytuacji w branży energetycznej i zawieszonych rekomendacjach oraz o tym, dlaczego czeski CEZ jest dużo lepiej wyceniany niż polskie spółki.

 • Realizacja zysków nabiera tempa, w grze PGE i Dino Polska

  Gwałtowna realizacja zysków na spółkach energetycznych i wzrost obaw na świecie o drugą falę zachorowań na CIVID-19 ciągną w dół giełdę w Warszawie. Akcje PGE tanieją o 9 proc., Tauronu o 3,2 proc., a CCC i Bogdanki po 5,8 proc.

 • PKN Orlen ma porozumienie z Energą i Eneą w sprawie elektrowni Ostrołęka C

  PKN Orlen zawarł porozumienie ze spółkami ENERGA i Enea, dotyczące kierunkowych zasad kontynuacji współpracy przy budowie elektrowni Ostrołęka C realizowanej przez spółkę Elektrownia Ostrołęka. Porozumienie to przewiduje kontynuację inwestycji ze zmianą założeń technologicznych z technologii węglowej na technologię opartą na paliwie gazowym.

 • CD Projekt ratuje WIG20, w tle potężna przecena Nextbike

  Doniesienia ze spółek zdominowały środowy poranek na GPW. Ponad 40-proc. przecenę notuje Nextbike Polska, które które ogłosiło niewypłacalność. Temat Ostrołęki C psuje krew akcjonariuszom Energi, Enei i Orlenu, a polityka odciska swe piętno na notowaniach OncoArendi Therapeutics. Wzrosty WIG20 to jednak przede wszystkim zasługa CD Projektu.

 • Energa i Enea: Elektrownia Ostrołęka dokonała odpisów na 1.027 mln zł

  Elektrownia Ostrołęka Sp. z o.o. - spółka Energi i Enei realizująca projekt budowy elektrowni węglowej Ostrołęka C - zdecydowała o dokonaniu odpisów aktualizujących wartość aktywów trwałych w łącznej wysokości 1.027 mln zł. Odpisy obniżą skonsolidowany wynik netto Energi o 443 mln zł, a Enei - o ok. 500,9 mln zł.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR