StockWatch.pl

Energa dopina ofertę programu lojalnościowego adresowanego do inwestorów indywidualnych

Omawiane walory:

Energa wzorem Orlenu przygotowuje się do startu programu lojalnościowego dla akcjonariuszy. Gdański koncern swoim inwestorom zaproponuje ok. trzech tysięcy różnych świadczeń oferowanych przez MyBenefit.

Energa, energetyka, benefit, program, lojalnościowy

Energa dopina ofertę programu lojalnościowego adresowanego do inwestorów indywidualnych.

„Energa w Akcji!” to program lojalnościowy adresowany do inwestorów indywidualnych. Program ten ruszy już we wrześniu br.

W ramach oferty spółki inwestorzy indywidualni będą mogli skorzystać z około trzech tysięcy różnych świadczeń oferowanych przez MyBenefit – m.in. z biletów do kina i teatru, wstępu do ośrodków rekreacyjnych czy ofert wypoczynkowych w luksusowych hotelach. Oprócz tego, ich konto – w prowadzonej przez MyBenefit Kafeterii – zasilone zostanie kwotą 140 zł, do dowolnego rozdysponowania. Co istotne – nawet jeśli ktoś z uczestników zdecyduje się wystąpić z programu „Energa w Akcji!”, zachowa możliwość korzystania z oferty Kafeterii MyBenefit jeszcze przez 30 dni.

– „Energa w Akcji!” to pierwszy, tak szeroki i kompleksowy program lojalnościowy w kraju. Do tej pory żadna ze spółek energetycznych notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych nie wyszła do swoich akcjonariuszy z podobną inicjatywą. Mogę śmiało powiedzieć, że oferta, jaką obecnie przygotowujemy, będzie się wyróżniać kompleksowością i wyjątkowo szerokim wachlarzem proponowanych inwestorom świadczeń. Program ten adresowany jest bowiem do wszystkich, którzy spełnią określone regulaminem warunki –  – mówi Jacek Kościelniak, wiceprezes zarządu Energi.

>> Regulacyjne zlodowacenie – omówienie sprawozdania Energi po 4 kw. 2018 r.

Aby przystąpić do programu „Energa w Akcji!”, chętni muszą posiadać na rachunku inwestycyjnym w Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego, jako właściciel bądź współwłaściciel, przynajmniej 500 akcji Energi przez co najmniej pół roku. Przy obecnym kursie na GPW, to inwestycja rzędu 3,5 tys. zł, a więc znacznie mniejsza niż w wypadku programu Orlenu, gdzie inwestorzy muszą posiadać 50 akcji, wartych wg bieżącego kursu ok. 4,7 tys. zł.

Grupa Energa jest trzecim największym operatorem systemu dystrybucyjnego w zakresie dostarczanej energii i trzecim największym sprzedawcą energii elektrycznej do odbiorców końcowych. Całkowita zainstalowana moc wytwórcza w elektrowniach grupy wynosi ok. 1,34 GW.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT energa, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR