Jujubee wyznaczył premierę gry Kursk na PC i Mac na 11 października

Omawiane walory:

Jujubee ustalił datę premiery gry przygodowo-dokumentalnej "Kursk" na 11 października br. dla platform PC i Mac oraz na pierwszą połowę 2019 roku w przypadku platform PlayStation 4 i Xbox One.

(Fot. materiały prasowe/Kursk)

– Na konsolach integralnym elementem gry będzie dodatek fabularny „Kengir”. Ponadto emitent informuje, że w przypadku dystrybucji cyfrowej na platformach PC i Mac cena podstawowa (nie uwzględniająca ewentualnych promocji) wyniesie 30 euro w przypadku wersji standardowej oraz 40 euro w przypadku wersji kolekcjonerskiej – czytamy w komunikacie.

>> Ponad 60 proc. zysku od początku 2017 r. – sprawdź ofertę portfela wzorcowego CFR w StockWatch.pl

Wydawcą gry w wersji cyfrowej na platformach PC i Mac będzie emitent. Przedsprzedaż gry w wersji na platformy PC i Mac rozpocznie się w czerwcu 2018 roku.

Jujubee to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników studiów CD Projekt RED (Wiedźmin 2), Traveller’s Tales (LEGO Indiana Jones, LEGO Batman) oraz Infinite Dreams (Let’s Create! Pottery, Jelly Defense) – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2015 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Jujubee, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR