Kurs akcji Jujubee rośnie. Spółka podała datę premiery drugiej części Realpolitiks

Omawiane walory:

Gra "Realpolitiks 2" zadebiutuje na platformie PC 5 listopada br. Ujawnienie daty premiery podbiło notowania katowickiego studia. Po godzinie 16:00 akcje drożały o 6 proc.

jujubee, realpolitiks2, akcje, gaming, premiera,

Fot. materiały prasowe

Jujubee w porozumieniu z wydawcą 1C Publishing EU ustaliło datę premiery Realpolitiks 2 na platformie PC na 5 listopada br., a podstawową cenę gry na 34,99 USD i 29,99 euro.

– Realpolitiks II to największa gra strategiczna jaką dotąd stworzyliśmy. Tytuł jest znacznie bardziej rozwinięty od pierwszej części i oferuje wiele nowych mechanik, które z pewnością przypadną graczom do gustu. Spodziewamy się długiej żywotności produktu nie tylko dzięki rozbudowanej funkcjonalności samej gry, ale także dzięki społeczności graczy. Wraz z tytułem udostępnimy dedykowane Realpolitiks II narzędzie moderskie, umożliwiające graczom tworzenie własnych scenariuszy i nowej zawartości – powiedział Michał Stępień, prezes Jujubee.

Pierwsza cześć gry ukazała się w 2017 roku. Produkcja była strategią czasu rzeczywistego i dawała możliwość wcielenia się w przywódcę dowolnego kraju we współczesnym świecie. W serwisie Steam gra zebrała 700 recenzji, z czego 60 proc. jest pozytywnych. Podobnie grę ocenili dziennikarze i użytkownicy portalu Metacritic. W przypadku mediów branżowych średnia ocen wynosi 52/100, natomiast średnia ocen graczy to 6.4/10. Gra co prawda nie odniosła żadnego większego sukcesu, ale jej sprzedaż okazała się na tyle dobra, że podreperowała w poprzednich latach budżet Jujubee.

>> Ciemna strona księżyca – omówienie sprawozdania i sytuacji fundamentalnej Jujubee po I kw. 2020 r.

Jujubee to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2015 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o Jujubee)

 • sWIG80 coraz bliżej poziomów sprzed epidemii, w grze JSW, PGE i Tauron Giełdy wciąż ignorują liczne zagrożenia i sytuację w odmrażanej gospodarce. W poniedziałek przed południem wszystkie warszawskie indeksy idą w górę. Pytanie tylko, czy bykom uda się dowieźć tę sporą przewagę do końca sesji? Poranne zachowanie indeksu WIG20 jest złą wróżbą na dalszą część dnia.
 • Inwestorzy ruszyli na zakupy, w grze CCC, PlayWay i Jujubee

  Duże spółki ciągną warszawskie indeksy do góry. Pomagają wczorajsze mocne wzrosty na Wall Street i dobrze przyjęte wyniki tamtejszych spółek. Tłem dla dzisiejszej sesji są bardzo słabe dane makroekonomiczne z Europy.

 • Jujubee wyda grę o walce z COVID-19

  Już w maju JUJUBEE wypuści grę o walce z wirusem pod nazwą COVID: The Outbreak. Informacja zelektryzowała inwestorów, a kurs akcji rośnie dziś o 13 proc.

 • Na GPW świąteczny spokój, w grze Polnord, Polimex i Jujubee

  Polnord, Polimex Mostostal, Celon Pharma i JUJUBEE to najmocniej wyróżniające się spółki w poniedziałkowy poranek na GPW. Reszta, podobnie jak to ma miejsce na innych europejskich parkietach, myślami jest już przy świętach i Nowym Roku.

 • WIG20 rośnie trzecią sesję z rzędu, w grze Tauron i Mabion

  Przed nami ostatni "pełny" tydzień handlu na giełdzie w Warszawie. Specyfika końca roku oraz utrzymujące się relatywnie dobre nastroje na globalnych rynkach akcji sugerują, że druga połowa miesiąca upłynie raczej pod znakiem odreagowania niedawnych spadków.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR