Movie Games: K&K Herbal zmieni nazwę na True Games Syndicate

Omawiane walory:

Akcjonariusze K&K Herbal zdecydują 15 lutego br. o zmianie nazwy na True Games Syndicate, zmianie profilu działalności oraz siedziby, podało Movie Games. To jeden z elementów warunków term sheet zatwierdzonych przez Movie Games i K&K Herbal dot. połączenia K&K Herbal i True Games - spółki z grupy Movie Games.

moveigames, gaming, true, games, syndicate, akcje,

Fot. fb/Movie Games

K&K Herbal aktualnie jest w trakcie wygaszania swojej dotychczasowej działalności oraz jest poddawana badaniu stanu prawnego i finansowemu.

– K&K Herbal w zasadzie od pewnego czasu nie prowadziło działalności operacyjnej, w związku z czym władze tej spółki bardzo sprawnie realizują ustalone warunki połączenia. Po uzyskaniu zgody akcjonariuszy na zmianę profilu działalności oraz nazwy przejdziemy do połączenia K&K Herbal z True Games, aby TG w przyspieszonym trybie została wprowadzona na rynek NewConnect już jako True Games Syndicate. Nowa nazwa w pełni wpisuje się w strategię poszerzenia obszaru działalności poprzez zrzeszanie gier dotyczących tematyki ulicznej produkcji studiów zewnętrznych zarówno z Polski, jak i zagranicy. Obecnie TG pracuje nad kilkoma tytułami, z których najistotniejszy jest Gangster Simulator – produkcja tworzona na kanwie sukcesu Drug Dealer Simulator, jednak dużo bardziej rozbudowana. W najbliższym czasie spółka planuje ujawnić kolejny tytuł – powiedział prezes Movie Games Mateusz Wcześniak, cytowany w komunikacie.

Celem studia jest stworzenie globalnej marki gamingowej związanej z kulturą ulicy, w ramach której będą wydawane gry ukazujące życie na granicy prawa, doświadczenia na co dzień niedostępne, często nielegalne.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. W skład grupy kapitałowej spółki wchodzą m.in.: Road Studio, True Games, Goat Gamez czy Movie Games Mobile. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o MovieGames)

 • Movie Games ponownie przesunął debiut gry Lust From Beyond

  Data premiery gry "Lust From Beyond" na platformie Steam została ponownie przesunięta - tym razem na 11 marca 2021 r.  Spółka wyjaśnia, że decyzja została podjęta z uwagi na zaplanowane wydarzenie marketingowe, które doprowadzi - zdaniem Movie Games - do zwiększenia zainteresowania graczy.

 • K&K Herbal zmienił nazwę na True Games Syndicate oraz powołał nową radę nadzorczą

  Movie Games jest coraz bliżej wprowadzenia na NewConnect wchodzącej w skład Rodziny MG spółki True Games, skupiającej wokół siebie projekty o tematyce ulicznej. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie akcjonariuszy spółki K&K Herbal, zadecydowało o zmianie nazwy na True Games Syndicate, zmianie profilu działalności oraz siedziby. NWZA spółki powołało również nowych członków Rady Nadzorczej. Do Rady Nadzorczej weszli Wojciech „Sokół” Sosnowski, Mateusz Wcześniak, Wojciech Iwaniuk, Maciej Nowak, Marcin Kraszewski.

 • 6 producentów gier, którzy w 2021 r. mogą wypłacić dywidendę

  Rok 2021 zapowiada się rekordowo pod względem dywidend w branży gamingowej zarówno pod względem kwot jak i liczby spółek. Z informacji zebranych przez StockWatch.pl wynika, że w tym roku zyskiem z akcjonariuszami podzieli się aż sześciu producentów gier wideo notowanych na warszawskim rynku.

 • Movie Games i Platige Image założą spółkę, która będzie zajmować się produkcją gier

  Movie Games podpisał list intencyjny z Platige Image. Oba podmioty zamierzają założyć spółkę, która będzie zajmować się produkcją gier z segmentu AA. Movie Games dostarczy nowemu studiu know-how produkcyjny i wydawniczy, natomiast Platige Image zaplecze potrzebne do realizacji wysokojakościowych grafik, animacji i doświadczenia na rynku licencji filmowych i serialowych.

 • 18 małych i średnich spółek, które warto mieć w portfelu w 2021 r.

  Jeśli banki centralne nagle nie wycofają się z obecnej polityki rekordowo niskich stóp procentowych i nie zakończą skupu aktywów, rok 2021 będzie stał pod znakiem kontynuacji wzrostów na światowych rynkach akcji. Swoje szanse ma także giełda w Warszawie, którą dodatkowo powinny napędzać środki z PPK.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR