NanoGroup: Sprzedaż maseczek z powłoką biobójczą ruszy na przełomie I/II br.

Omawiane walory:

Spółka Marion na przełomie stycznia i lutego bieżącego roku rozpocznie sprzedaż maseczek z opracowaną przez NanoGroup powłoką chroniącą przed wirusami, bakteriami i grzybami. Kurs akcji spółki rośnie w piątek rano o ponad 7 proc., a za jeden walor płacono 5,35 zł.

nanogroup, maseczki, biotechnologia,

Fot. Pexels

– Według informacji przekazanych przez Marion, maseczki trafią na rynek Niemiecki oraz Polski (sklepy Biedronka). Mają być dostępne pod nazwą handlową InventiMask. Produkt posiada zadeklarowaną przez producenta zgodność z normą PN-EN 14683 (sprawność filtracji bakterii na poziomie BFE 99,7 proc., badanie wykonane przez zewnętrzne laboratorium Eurofins Cosmetics & Personal Care Italy Srl) – czytamy w komunikacie.

Według umowy, NanoGroup przysługuje wynagrodzenie prowizyjne od wielkości sprzedaży. Jego wysokość nie odbiega od przeciętnych stawek rynkowych.

W skład NanoGroup wchodzą trzy spółki zależne działające od kilku lat (NanoVelos S.A., NanoSanguis S.A., NanoThea S.A.), w których prowadzony jest rozwój pięciu zaawansowanych projektów biotechnologicznych. NanoGroup koordynuje i nadzoruje działania poszczególnych spółek zależnych, będąc ośrodkiem, w którym podejmowane są decyzje dotyczące tworzenia i realizacji strategii rozwoju. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od grudnia 2017 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o nanogroup)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR