Ten Square Games rozważa pozyskanie inwestora strategicznego lub finansowego

Omawiane walory:

Ten Square Games rozpoczął proces przeglądu opcji strategicznych związanych z dalszym rozwojem. Jak poinformowała spółka, zarząd będzie brał pod uwagę różne opcje strategiczne, w tym pozyskanie inwestora strategicznego lub finansowego.

Ten,Square,Games,wyniki,2020,gry

Maciej Zużałek, CEO Ten Square Games.

– Celem tego procesu jest wybór najlepszego sposobu realizacji długoterminowej strategii spółki, polegającej na dalszym rozwoju i maksymalizacji wartości dla akcjonariuszy. W trakcie przeglądu Ten Square Games będzie kontynuować realizację dotychczasowej strategii, działań i projektów. Zarząd będzie brał pod uwagę różne opcje strategiczne, w tym pozyskanie inwestora strategicznego lub finansowego – czytamy w komunikacie.

>>>  Zasubskrybuj kanał StockWatch.pl na YouTube – prezentacje spółek, webinary, konferencje inwestorskie

W ramach procesu, w zakresie dozwolonym przez obowiązujące przepisy prawa, wybranym podmiotom mogą być udzielane dodatkowe informacje o spółce i jej podmiotach powiązanych.

– W związku z powyższym zarząd zaangażował doradców finansowych i prawnych, którzy wesprą go w przeprowadzeniu przeglądu strategicznego. Obecnie nie została podjęta żadna decyzja dotycząca wyboru konkretnej opcji strategicznej i nie ma pewności, czy i kiedy taka decyzja zostanie podjęta – czytamy także.

Ten Square Games to jeden z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych oraz przeglądarkowych. Spółka została założona w 2011 roku przez Macieja Popowicza i Arkadiusza Pernala – twórców serwisu społecznościowego Nasza Klasa (nk.pl), którzy wprowadzili do niego gry w modelu free-to-play. Spółka zadebiutowała na GPW w maju 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o TSGAMES)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR