Ultimate Games planuje wydać 54 gry w 2019 roku

Omawiane walory:

Spółka z grupy PlayWay zapowiedziała 54 tytuły, w tym porty starszych gier na nowe platformy. Wydawca nie wyklucza, że do tej listy w 2019 roku mogą dołączyć kolejne produkcje. We wtorek kurs akcji Ultimate Games rośnie o ponad 12 proc.

Gra Thief Simulator. Źródło: Spółka

– Ten rok zapowiada się dla nas rekordowo, jeśli chodzi o plany wydawnicze. W wielu grach upatruję duży potencjał komercyjny. Ich sukces pomoże nam dalej realizować strategię długoterminową – powiedział CEO Ultimate Games Mateusz Zawadzki.

Wśród zapowiedzi jest Phantom Doctrine na Nintendo Switch – strategia gra szpiegowska, której akcja toczy się w latach 80. ubiegłego wieku i prezentuje alternatywną wersję zimnej wojny. Hard West na Nintendo Switch to z kolei turowa gra taktyczna, rozgrywająca się na fikcyjnej wersji Dzikiego Zachodu, gdzie oprócz napadania na banki i walki z siejącymi postrach bandytami spotkać można diabły, duchy i nieumarłych.

– Professional Fishing (Pro Fishing) Mobile na smartfony to popularny symulator wędkarstwa, dzięki któremu gracz może się poczuć jak prawdziwy wędkarz. W tej wersji można dodatkowo stworzyć własny klub wędkarski i rywalizować z innymi graczami – czytamy dalej.

Unlucky 7 na PC to przygodowa gra akcji w klimacie horroru. Gracze wcielają się tu w zwierzęta, którym nadano ludzkie cechy, istoty z problemami, mające na sumieniach niejeden grzech.
– Agony na Nintendo Switch to pierwszoosobowy horror osadzony w piekle, z kolei stworzone we współpracy z telewizją Discovery Deadliest Catch: The Game na PC to symulator poławiania krabów, w którym gracze – jako kapitanowie statku – wyruszają na Morze Beringa.

– Dwa kolejne tytuły to: Woodzone (na PC) – wyjątkowa okazja na zostanie przedsiębiorczym drwalem, w której gracz posiada firmę rozwijającą się na jego oczach lub wchodzi po szczeblach kariery w innej korporacji, aby w końcu zostać w niej szefem, oraz Bug Academy (na Nintendo Switch) – produkcja umożliwiająca szkolenie owadów, która ma się wyróżniać m.in. zwariowanym klimatem, rozgrywką opartą na radosnym chaosie oraz urokliwą oprawą audiowizualną – czytamy dalej.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Kolejną propozycją będzie też Thief Simulator na Nintendo Switch, gdzie głównym bohaterem jest złodziej włamujący się do domów i wykradający z nich cenne przedmioty.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT ULTGAMES, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR