Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Ursus ma nowego prezesa

Opublikowano: 2019-07-10 00:01:32

Omawiane walory:

Tomasz Zadroga złożył rezygnację z kierowania lubelskim producentem maszyn rolniczych. Nowym prezesem został Arkadiusz Miętkiewicz.

(Fot. Ursus)

We wtorek Tomasz Zadroga złożył rezygnację z funkcji prezesa. Swoją decyzję uzasadnił powodami osobistymi, które jego zdaniem „uniemożliwiają dalsze sprawowanie powierzonych mu obowiązków” . Zadroga będzie dalej współpracował z Ursusem, ale już w charakterze doradcy.

Na jego miejsce rada nadzorcza powołała Arkadiusza Miętkiewicza, który od lipca 2015 r. do marca 2019 r. był dyrektorem zarządzającym i wiceprezesem zarządu British Automotive Polska. Wcześniej Miętkiewicz pracował jako CEO Formula Motor Ukraina Z.A.O., Iberia Motor Rus Z.A.O., Automotive Europe Corporation Sp. z o.o. oraz First Truck International Sp. z o.o. >> Dołącz do dyskusji na forumowym wątku dedykowanym akcjom Ursusa

– Poza wymienionymi funkcjami, Pan Arkadiusz Miętkiewicz był członkiem licznych Rad Nadzorczych m.in. wymienionych spółek, jak również związanych z Sixt Rent a Car (franczyza w Polsce), czy Harley Davidson (Generalny Importer w Polsce) – informuje Ursus.

We wtorek na zamknięciu sesji jeden walor Ursusa kosztował 0,84 zł, czyli o 1,65 proc. mniej dzień wcześniej. Cała grupa jest obecnie wyceniana na 58 mln zł.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o ursus)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku